Strona główna
Rozrywka
Tutaj jesteś

Aplikacje mobilne w zakładach bukmacherskich!

Rozrywka Data publikacji - 29 maja 2023 Autor - Redakcja androidpolska.pl
aplikacje w zakładach bukmacherskich

Kilkanaście lat temu korzystanie z aplikacji mobilnych nie było tak popularne jak obecnie. Za tym trendem podążyły również zakłady bukmacherskie, które zauważyły, że obecnie większość klientów obstawia właśnie za pośrednictwem swoich telefonów. Można więc powiedzieć, że aplikacje mobilne rewolucjonizują branżę zakładów bukmacherskich na przestrzeni ostatnich lat! Jakie są plusy takiego zjawiska?

Zalety korzystania z aplikacji mobilnych

Jakie są kluczowe czynniki, które można wyróżnić, jako zalety przy korzystaniu z aplikacji mobilnych? Przede wszystkim zakłady bukmacherskie stają się bardziej dostępne i przyciągają większą liczbę zainteresowanych graczy ze względu na to, że wystarczy zalogować się na swoje konto w aplikacji mobilnej. Nie trzeba już szukać punktów stacjonarnych, aby obstawić zakłady, a taki sposób był najbardziej popularny w przyszłości.

Aplikacje mobilne dla graczy, którzy regularnie obstawiają zakłady bukmacherskie, to znakomita wiadomość. Oferują one wiele korzyści, a w tym gronie można wyróżnić między innymi łatwy dostęp do oferty zakładów sportowych niezależnie od miejsca i czasu. Nie musisz już sprawdzać, do której godziny otwarte jest punkt stacjonarny, jeśli na przykład zapomniałeś obstawić swoich zakładów na nocne mecze w NBA. Wystarczy, że zalogujesz się na konto bukmachera w aplikacji mobilnej i z tego poziomu będziesz mógł zawrzeć swoje zakłady, nie będąc w żaden sposób uzależnionym od czasu otwarcia placówki. Ten sposób to również znakomita wiadomość dla typerów, którzy mogą dopracowywać swoje analizy do najnowszych informacji. W przypadku rozgrywek piłkarskich, czy w amerykańsko-kanadyjskiej lidze koszykówki/hokeja nie brakuje wiadomości last minute o nieobecności lub kontuzji danego zawodnika. W takich przypadkach bardzo często zmieniają się kursy, a także szanse poszczególnych drużyn na zwycięstwo. Obstawiając w punkcie stacjonarnym, nie mógłbyś już tutaj nic zmienić, natomiast w przypadku korzystania z aplikacji mobilnych tak naprawdę możesz poczekać za swoimi zakładami aż do rozpoczęcia meczu.

W aplikacjach mobilnych, które są przygotowane przez poszczególnych bukmacherów, w tym chociażby Superbet nie brakuje specjalnych opcji dla klientów, którzy mogą zgarnąć promocje i bonusy dostępne tylko w apce. W Superbet aktywny jest bonus związany z pobraniem aplikacji mobilnej, więc jest to znakomita opcja do przetestowania oferty bukmachera. Freebety, zakłady bez ryzyka czy też bonusy od depozytu dla użytkowników aplikacji mobilnych, to znakomita sprawa. W ten sposób bukmacherzy nie tylko zachęcają graczy do obstawiania za pośrednictwem aplikacji, ale także budują ich przywiązanie do produktu. 

Tak naprawdę można powiedzieć, że obecnie dobrze opracowana aplikacja mobilna to jeden z kluczowych aspektów w ofercie bukmachera. Statystyki pokazują, że w niektórych przypadkach nawet 70% klientów obstawia obecnie głównie za pośrednictwem swojego telefonu. W takiej sytuacji nie powinno nikogo dziwić to, że akurat aplikacje mobilne stały się najważniejszym elementem, nad którym pracują bukmacherzy.

Aplikacja Superbet – jakie są korzyści z używania apki?

Dlaczego warto pobrać aplikację mobilną Superbet? Przede wszystkim na podstawie poszczególnych rankingów, a także opinii graczy jest ona jedną z najlepszych w polskiej branży zakładów bukmacherskich. Dzięki pobraniu aplikacji mobilnej Superbet będziesz miał dostęp do oferty przez 24 godziny na dobę. Nie będziesz więc już w żaden sposób ograniczony godzinami otwarcia punktów stacjonarnych, a zakłady możesz zawierać w dowolnym momencie. Obstawianie za pośrednictwem aplikacji mobilnej Superbet nie jest trudnym zadaniem. Bukmacher dostosował swój produkt do wszystkich graczy. Już na start po pobraniu aplikacji mobilnej dostępny jest pierwszy bonus do zgarnięcia, co również dodaje motywacji, aby pobierać apkę.

Aplikacja mobilna bukmachera Superbet wyposażona jest w wiele użytecznych funkcji. Jeśli lubisz obstawiać na żywo, to bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie i nie tylko pod kątem oferty, ale również tego, że apce możesz oglądać najważniejsze wydarzenia sportowe. Mowa tutaj o Superbet TV, gdzie udostępniane są transmisje dla użytkowników, którzy posiadają konto na stronie Superbet.pl. Nie ma obowiązku wpłacania własnych środków, czy też posiadania pieniędzy na koncie, aby oglądać transmisję. 

W aplikacji mobilnej bukmachera Superbet możesz także sprawdzać najnowsze statystyki, które ułatwiają grę. Nie musisz już przeglądać miliona różnych stron statystycznych, aby zobaczyć, jak wygląda forma poszczególnych drużyn. W Superbet tak naprawdę masz wszystko na swoim miejscu, co pokazuje, jaki rozwój zanotowała branża zakładów bukmacherskich.

Aplikacja Superbet

Superbet – zalety aplikacji:

  • Szybka
  • Intuicyjna
  • Bonusy za pobranie aplikacji
  • Dostępna na system iOS i Android

Bezpieczeństwo i obsługa klienta w aplikacji mobilnej

Bardzo ważnym atutem w przypadku korzystania z aplikacji mobilnych jest również możliwość korzystania ze wsparcia pracowników bukmachera. Mowa tutaj oczywiście o opcji kontaktu z live chatem. Pomoc dla klienta często jest potrzebna, a możliwość pisania na czacie z konsultantem często jest wygodniejsza dla graczy niż dzwonienie na infolinię. Opcja live chatu również jest dostępna w aplikacji legalnego bukmachera Superbet.

Ostatnim, ale za to bardzo istotnym punktem w kontekście aplikacji mobilnych jest również bezpieczeństwo graczy. Pamiętaj, że bukmacherzy starają się dbać o ochronę danych osobowych, ponieważ są do tego zobowiązani. Aplikacje mobilne tworzone przez legalnych bukmacherów spełniają najwyższe standardy rynkowe, są odpowiednio szyfrowane i zabezpieczane, więc Twoje informacje zostają poufne.

Jeśli nie masz jeszcze konta w ofercie Superbet, to polecamy sprawdzić, co przygotował dla Ciebie bukmacher. Porównując produkt z innymi operatorami można się miło zaskoczyć, ponieważ na podstawie opinii graczy Superbet jest obecnie najlepszym bukmacherem. Większość klientów, którzy rozpoczęli swoją przygodę z obstawianiem u rumuńskiego bukmachera, zostaje na dłużej, co najlepiej świadczy o jakości oferowanych usług, a także promocjach i kursach. Sprawdź, co przygotował dla Ciebie Superbet i oceń, czy opinie na temat tego bukmachera są prawdziwe!

superbet

Oferta Superbet:

  • Bonus od depozytu
  • Freebet za założenie konta i pobranie aplikacji
  • Tydzień gry bez ryzyka
  • Promocje okazjonalne dla nowych graczy
  • Promocje dla stałych klientów

Więcej ciekawych informacji na temat technologii!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager, redaktor naczelny Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Materiał zewnętrzny

Redakcja androidpolska.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?