androidpolska.pl

Blog tematyczny o nowoczesnych technologiach, sprzęcie elektronicznym oraz gamingu.

Gaming

Prezent dla graczy – rodzaje

Prezent dla graczy – rodzaje

W gry komputerowe grają w obecnych czasach niemal wszyscy młodzi ludzie, choć, jak się okazuje, starsze pokolenie również potrafi spędzić kilka godzin przy konsoli. Lubimy grać w gry komputerowe i oczywiście znamy także mnóstwo osób, które równie chętnie spędzają kilka godzin dziennie podczas tego typu zabaw. Kiedy zastanawiamy się nad prezentami pod choinkę dla zagorzałego gracza komputerowego, warto przemyśleć zakup sprzętu lub różnego rodzaju akcesoriów.

Wybór prezentu dla gracza

Jedno jest pewne, jeśli osoba, którą chcemy obdarować prezentem świątecznym ma upodobania gamingowe, skarpetki lub perfumy nie będą dobrym pomysłem. Warto w takim przypadku zainteresować się przede wszystkim tym, w jakie gry gra osoba, która ma otrzymać od nas prezent. Oczywiście chodzi tutaj o preferowany gatunek gier. Dobra gra pod choinkę to idealny prezent dla graczy.

Niestety można wpaść w pułapkę myślową, że najnowsza gra w sklepie będzie idealnym wyborem. Najczęściej tak nie jest, ponieważ hardkorowy gracz zazwyczaj sam poluje na nowości i ma je od razu po premierze w sklepach. Warto więc rozejrzeć się za jakimiś klasykami, które mogą być nieco zapomniane, ale nadal być wciągającymi.

Kolejna pułapka podczas wyboru gry dl gracza komputerowego jest przekonanie, że skoro ktoś lubi piłkę nożną, to będzie pragnął grać w Fifę. O dziwo najczęściej gracz, który na co dzień gra lub interesuje się piłką nożną, rzadko ma ochotę godzinami grać w Fifę.

Pomysły na prezent dla gracza

Oczywiście gra komputerowa to chyba najlepszy prezent dla gracza. Jednakże warto się czasem zastanowić, czy nie lepszym wyborem byłby zakup dla niego nowej konsoli do gier. Do wyboru mamy Play Station, Xbox i inne. I w tym przypadku dobrze będzie wcześniej skonsultować się z graczem, ponieważ nie na każdym sprzęcie można zagrać w każda grę.

Ciekawym pomysłem będzie także zakup akcesoriów do PC dla gracza komputerowego. Do dyspozycji mamy słuchawki z mikrofonem,. a także mysz i klawiatura oraz fotel gamingowy. Warto także rozważyć zakup kamerki internetowej do streamowania lub nowy monitor czy pad.

Oczywiście dodatki do konsoli również ,mogą być świetnym pomysłem na prezent dla gracza. Najpopularniejsze są w takim przypadku słuchawki bezprzewodowe, dodatkowe kontrolery, takie jak kierownica do gier wyścigowych. Zapalonemu graczowi może także przydać się stacja ładująca na pady oraz dysk zewnętrzny i stojak na pudełka z grami.


Bardzo popularne są ostatnio różnego rodzaju karty podarunkowe. Gracz może ich użyć wedle swoich potrzeb w dowolnym momencie. Oczywiście karty podarunkowe dostępne są w różnych cenach.

Doładowanie wirtualnego portfela może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o prezent dla graczy. Jest to jeden z ciekawszych pomysłów na prezent i jest on popularny na platformach gamingowych wielu marek. Niewątpliwie świetnym prezentem może okazać się subskrypcja dla gracza. Daje to graczowi [przez określony czas dostęp do ekskluzywnych gier i benefitów.

Udostępnij