ZENONIA® 4

ZENONIA® 4

Dodano: 2014-06-30 15:52 : 2014-06-30

2
4

W zmodyfikowanej wersji nie jest wymagany dostęp do internetu.

Zenonia to definitywnie najlepsza seria gier RPG dedykowanych systemowi Android. Każda kolejna część jest chwalona za ogromny świat, mnogość przedmiotów i przeciwników oraz różnorodność klas postaci.

I tak jak oczekiwano, pod tym względem najnowszej odsłonie hitu ze stajni Gamevil Inc. nie można nic zarzucić. Po wybraniu jednej z czterech dostępnych postaci - Slayera, Bladera, Rangera lub Druida - oraz przetrwaniu trochę przydługawego intra,  z zapałem rozpoczynamy pełną akcji przygodę.

I tutaj pojawia się pierwszy zgrzyt. Rozdzielczość gry jest zbyt duża! Interfejs zajmujący cały obszar wyświetlacza to nic w porównaniu z ekranem menu oraz opcji, które na Samsung Galaxy i5700 Spica jest pokazane we fragmencie i nie da się z niego korzystać!

Czytając komentarze innych graczy to nie jest problem tylko tego urządzenia. Wprowadzenie HD jako standardu tym razem nie wyszło twórcom na dobre a ich hasło stwierdzające, że "Zenonia jeszcze nigdy nie była tak piękna", większości użytkownikom uświadomiła, jak przestarzałe mają telefony.

Na usprawiedliwienie twórców podam informację, że gra dostępna jest za darmo w Android Market i warta jest przetestowania.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token