VirCities

VirCities

Dodano: 2015-11-23 10:05 : 2015-11-23

3
4

Nowa strategia polityczna VirCities, która pojawiła się w sklepach aplikacji mobilnych, na pewno spodoba się graczom z żyłką polityka. Szczególnie tym z nich, którzy chodzą na wybory, marsze, demonstracje, a także prowadzą aktywne dyskusje polityczne - czy to w kawiarniach, czy w sieciach społecznościowych.

Jak opisują twórcy gry, gracz VirCities zaczyna swoje życie jako zwykły mieszkaniec vMiasta, który z czasem ma możliwość wspięcia się na szczyty karięry politycznej. Wystarczy przeprowadzić kampanię wyborczą z pomocą mediów, zdobyć mandat radnego albo zorganizować “kolorową rewolucję”. Jednak nawet ci, którym polityka jest obca, znajdą w grze coś dla siebie. Przecież ktoś z nas musi zarządzać farmami i kopalniami, leczyć ludzi w szpitalach lub ustalać nowe rekordy sportowe, prawda?

VirCities to możliwie jak najwierniejsze wirtualne odzwierciedlenie ekonomicznego, politycznego i społecznego życia współczesnej metropolii. Niewykluczone, że najaktywniejsi z graczy realizujących się w debatach przedwyborczych i intrygach wewnątrzpartyjnych, spróbują kiedyś sił w realnej polityce.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token