Train Crisis HD

Train Crisis HD

Dodano: 2013-03-28 09:34 : 2013-03-28

3
19

Train Crisis HD - obowiązkowa pozycja dla miłośników kolei i nie tylko.
Zadaniem gracza jest tak sterować ruchem kolejowym, aby bezpiecznie i skutecznie doprowadzić konkretny wagon do konkretnej stacji. Zadanie to wydaje się z pozoru proste i takie rzeczywiście jest, ale tylko na początku. Pierwsze etapy wymagają jedynie przestawienia w odpowiednim momencie kilku zwrotnic i zablokowania za pomocą sygnalizacji świetlnej jednego czy dwóch wagonów. Później robi się znacznie trudniej. Liczba jednocześnie jadących składów zwiększa się, liczba sygnalizacji świetlnych także wzrasta, a do tego etapy są znacznie bardziej rozbudowane.
Gra podzielona została na kilka etapów w historii kolei. I tak mamy: erę industrialną,modernizm, oraz przyszłość dziki zachód.Każdy z tych specyficznych okresów posiada charakterystyczne rozwiązania komunikacyjne, wagony, stacje a całe otoczenie w postaci zwierząt, zieleni, budynków jest ściśle dopasowane do kresu historycznego.
Każdy etap historii kolei posiada 22 levele, w których zadaniem gracza jest bezpiecznie doprowadzić pociągi do właściwych stacji. Każdy z poziomów podobnie jak w przypadku gry powyżej oceniany jest w postaci gwiazdek. Do zdobycia od jednej do trzech.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token