The Banner Saga

The Banner Saga

Dodano: 2017-02-11 21:44 : 2017-02-11

3
11

Wyrusz w niezwykłą podróż w nagradzanej taktycznej grze RPG, w której decyzje strategiczne bezpośrednio wpływają na przebieg historii, a także na wynik konfliktów powstałych w czasie walki o przeżycie w tej pasjonującej opowieści o wikingach.

Inspirowany mitologią nordycką fantastyczny świat 2D – podziwiaj piękne, ręcznie rysowane sekwencje walk i animacje, słuchając poruszającej muzyki skomponowanej przez nominowanego do nagrody Grammy Austina Wintory’ego. Fabuła zależna od wyborów gracza – każda decyzja, którą podejmiesz w trakcie podróży, rozmów i walki, ma znaczący wpływ na przebieg twojej historii.

Ponad 25 grywalnych postaci o unikatowych osobowościach – wybierz spośród 7 różnych klas, z których każda cechuje się wyjątkowymi umiejętnościami, i dokonuj ulepszeń zgodnie ze swoim stylem gry.

Strategiczne walki, które mają swoje konsekwencje – od tego, jaką postać wystawisz do bitwy i jakie decyzje podejmiesz później, zależy zwycięstwo, porażka, a nawet trwała utrata postaci.

Zdobywca nagrody Geekie Award za najlepszą niezależną grę wideo 2014 roku, finalista w kategorii doskonałości w oprawie graficznej na Independent Game Festival oraz zdobywca wyróżnień w kategoriach projektu i dźwięku.

Gra ma waży prawie 2GB więc należy ściągnąć wszystkie 6 partów a następnie wypakować je jako jedność, wypakowany folder wrzucić do obb zaś plik apk gdziekolwiek, potem wystarczy zainstalować.

musi  wyłączyć zestaw ulokowanych tam wież, tworzących pole elektromagnetyczne, a to nie będzie  takie proste.Doświadcz wirtualnej ciemności i wirtualnego zimna.Czeka na ciebie strategiczna przygoda i niesamowita zabawa.

UWAGA. Aby pobrać plik z dailyuploads.net trzeba odznaczyć ten checkbiox, inaczej pobiera śmieci !!

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

 • 2018-09-09 20:39:08
  Autor:
  silentwolf667

  Niestety gra niedziała na moim Honorze 10 (błąd z niepoprawną licencją), a link i torrent do starej wersji są martwe- jakieś pomysły jak temu zaradzić?

 • 2017-02-19 05:27:54
  Autor:
  danielek

  Znalazłem inne rozwiazanie na czas instalacji apk trzeba odłączyć kartę pamięci i po problemie.

 • 2017-02-14 09:59:29
  Autor:
  danielek

  W moim przypadku gra też nie odpalała (problem z licencją) ale od tego jest lucky patcher i odpowiednie ustawienie przełączników co pomogło zaznacze że mam root i custom rom.

 • 2017-02-13 18:29:31
  Zespół Androidpolska.pl
  kunk_fuj_panda

  @kraszyku dodaliśmy starszą wersję.

 • 2017-02-13 01:25:19
  Autor:
  kraszyku

  Gra nie dziala. Problem z licencją. Poprzednie linki z podziałem na części działały bez problemu.

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token