The Adventures of Tintin HD v1.0.9

Dodano: 2011-12-09 14:25 : 2011-12-09

1
3

Przeżyj przygody Tintina w oficjalnej grze na podstawie filmu!

"Jedna z najlepszych i najbardziej oryginalnych gier na podstawie filmu, w jaką grałem od lat. [...] Zarówno weterani, jak i nowi fani przygód małego reportera znajdą mnóstwo zabawy w tej pełnej stylu przygodzie" - Pocket Gamer

"Przygody Tintina to jedna z najbardziej kompletnych gier jaką można znaleźć na rynku." - Touch Gen 4.5/5

Odwiedź ekscytujący świat Przygód Tintina w oficjalnej grze na podstawie filmu na platformę Android! Skarby i przygody czekają na tych, którzy chcą odkryć Tajemnicę Jednorożca!

EMOCJE NA KAŻDYM KROKU
Przemykaj w ukryciu pomiędzy strażnikami, walcz na szable, pilotuj samolot, rozwiązuj łamigłówki, ścigaj się na wielbłądach i nie tylko.

PRZYJACIELE TINTINA
Tintin sam sobie nie poradzi! Potrzebuje pomocy przyjaciół. Kieruj jego pieskiem, Milusiem, kapitanem Baryłką, a nawet legendarnym sir Francisem Baryłką w czasach piratów.

ZABAWA DLA KAŻDEGO
Zabawa czeka zarówno na początkujących, jak i bardziej zaawansowanych graczy – w każdym wieku. Przyjazny interfejs sterowania pozwoli Ci wchodzić w interakcje z otoczeniem. Po prostu przeciągnij palcem po ekranie (lub przechyl urządzenie), aby badać okolicę, zbierać ślady i przedmioty, a także walczyć z łotrami.

PRZEPIĘKNY ŚWIAT 3D
Każdy budynek i postać zostały odtworzone w przepięknej grafice 3D, a animacje idealnie współgrają ze stylem filmowym. Przechadzaj się po posiadłości Sacharyny, odwiedź pustynię i okręt Karaboudjan, odtworzone w jakości HD.

Gra dla fanów przygody, tajemnic, akcji, rozwiązywania łamigłówek i platformówek.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token