Talking Browser Lite

Dodano: 2011-09-28 15:48 : 2011-09-28

3
5

Talking Web Browser został stworzony z myślą o ludziach korzystających z telefonów komórkowych aby zdobywać codziennie informacje z sieci takie jak : newsy,sport,pogoda lub finanse.

Nasza aplikacja jest rozbudowaną przeglądarką która jest wygodna,prosta i posiada wiele opcji takich jak wprowadzanie adresu internetowego,nawigacja,zmiana parametrów syntezowanego głosu(tempo czytania,echo, rodzaj głosu:męski/żeński).

Jest to pierwsza mobilna przeglądarka dla iPhone\'a i telefonów opartych na systemie Android która umożliwia przeglądanie artykułów z możliwością odczytania na głos ich treści. Nasza aplikacja działa jak zwykła przeglądarka ale dodatkowo zawiera innowacyjny mechanizm do konwertowania treści artykułów na czytane na głos dzięki tyechnologii syntezy mowy.

Mechanizm czytania na głos treści jest uruchamiany przez kliknięcie przycisku Czytaj. Odczytany może być cały artykuł bądź jego uprzednio zaznaczona część.

Umożliwiamy naszym użytkownikom dostęp do plików audio (czytanych na głos artykułów) dzięki czemu nie muszą oni czytać tekstu ze zbyt małych ekranów, lub korzystać z trudnej i denerwującej nawigacji na smartfonach spowodowanej zbyt małymi przyciskami.

Ten sposób dostępu do informacji jest przełomową technologią dla użytkowników telefonów komórkowyc

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token