Strategy  & Tactics WWII

Strategy & Tactics WWII

Dodano: 2015-02-01 12:04 : 2015-02-01

2
4

Przeżyj największe bitwy II Wojny Światowej w tym strategicznym arcydziele. Obejmij dowództwo nad Państwami Osi by podbić Europe – następnie kieruj wojskami ZSRR i Aliantów by odzyskać ziemie z powrotem.
W grze Strategy & Tactics: World War II, walcz z historycznie dokładnymi oraz imponującymi przeciwnikami w trzech kampaniach w klasycznym trybie turowej walki. Tocz bitwy w 18 misjach posiadających ekscytującą fabułę, charyzmatyczne postaci przebijając się przez Europe, Azję i Afrykę. Badaj nowe technologie w celu poprawy swoich żołnierzy oraz buduj przemysł prowadząc swoje wojska do zwycięstwa.

Jeśli uda Ci się zakończyć to wszystko, jest też tryb potyczki, kilka klasycznych scenariuszy plus hot seat i WiFi tryby multiplayer , w tym między różnymi smartfonami i tabletami. Wszystko to wyświetlane w interfejsie wysoce szczegółowym, przejrzystym, ale prostym do zrozumienia. Jedynym mankamentem jest  to, iż po prostu nie możemy grać Polską, gdyż w tych czasach zniknęliśmy z mapy, aczkolwiek po wojnie pełni dumy odrodziliśmy się na nowo.

-5 pełne kampanie z 32 historycznymi misjami
- Graj w trybie multiplayer z różnymi smartfonami i tabletami
- Realistyczna ogólnoświatowa strategia z historycznie prawidłowymi mapami
- Szeroki wybór trybów gry
- Pilnuj badań nad rozwojem wojskowym, ekonomicznym oraz naukowym
- Kilka ciężkich do przejścia scenariuszy oraz nieskończenie grywalny tryb skirmish

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token