Star Wars: Uprising

Star Wars: Uprising

Dodano: 2016-08-22 15:49 : 2016-08-22

11
26

Android O/S 4.3+

Rozmiar pliku:  : 24M APK

Opis;
Star Wars: Uprising mocna, dobra wirtualna gra RPG. Gracze wcielają się w rebeliantów walczących z rozpadającymi się siłami Imperium. Produkcja kładzie duży nacisk na rozgrywki kooperacyjne oraz wojny toczone między frakcjami użytkowników. Wydarzenia obserwujemy z kamery umieszczonej wysoko nad głową bohatera.

Większość zabawy sprowadzi się do walki z siłami Imperium w stylu podobnym do produkcji hack-n-slash. Gra nastawiona jest głównie na tryb kooperacyjny, w którym kilku graczy łączy siły przeciwko hordom wrogów.Star Wars: Uprising pozwala na wykreowanie własnego bohatera i pod tym względem gra oferuje duży wybór ras, klas i umiejętności, tak abyśmy mogli stworzyć wymarzoną postać.

Nie zabrakło także systemu rozwoju, pozwalającego ulepszać statystyki i zdolności wojowników za pomocą gromadzonych punktów doświadczenia.Poza kooperacyjnymi misjami możemy także brać udział w wojnach między frakcjami graczy, których wynik kształtuje w jakim kierunku rozwinie się sytuacja w wirtualnym uniwersum i jakie przygody oraz lokacje są udostępniane w kolejnych aktualizacjach.


PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token