Star Horizon

Star Horizon

Dodano: Ponad rok temu : 2018-10-08

3
5

Wciel się w postać Johna, pilota służącego w Federacji. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu będziesz mógł skupić się na dynamicznych kosmicznych walkach oraz zabawnej historii.

Wyrusz w podróż przez nieznane zakątki kosmosu, ulepszaj swój statek i podejmuj fabularne decyzje. Uratuj przyjaciół albo wykonaj rozkaz, w trakcie przygody będziesz musiał dokonywać trudnych decyzji. Nie daj się zastrzelić, kupuj nowe bronie lub je ulepszaj. Śledź relacje pomiędzy Johnem a sztuczną inteligencją statku Ellie. Walcz po jednej ze stron i staw czoła zróżnicowanym typom przeciwników.

Użyj swoich umiejętności aby odblokować osiągnięcia. John nie walczy dla chwały czy medali, przynajmniej już nie. Walczy, by przeżyć i mieć wojnę za sobą. Jego statek kontrolowany jest przez Ellie, sztuczną inteligencję zaprogramowaną aby utrzymywać pilotów w dobrej kondycji psychicznej i pomagać im walczyć z innymi ludźmi.

Federacja, której John jest pilotem, jest bliska zakończenia trwającego latami konfliktu. W trakcie wielkiej bitwy coś idzie nie tak, a Ellie hibernuje Johna na 1000lat. Ciekawość nakazuję mu spróbować dowiedzieć się, co też to wydarzyło się w trakcie niemal wygranej bitwy. Przy okazji zupełnie przypadkiem, John może też uratować galaktykę…Wciel się w postać Johna, pilota służącego w Federacji. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu będziesz mógł skupić się na dynamicznych kosmicznych walkach oraz zabawnej historii. Wyrusz w podróż przez nieznane zakątki kosmosu, ulepszaj swój statek i podejmuj fabularne decyzje.  Uratuj przyjaciół albo wykonaj rozkaz, w trakcie przygody będziesz musiał dokonywać trudnych decyzji. Nie daj się zastrzelić, kupuj nowe bronie lub je ulepszaj. Śledź relacje pomiędzy Johnem a sztuczną inteligencją statku Ellie. Walcz po jednej ze stron i staw czoła zróżnicowanym typom przeciwników. Użyj swoich umiejętności aby odblokować osiągnięcia. John nie walczy dla chwały czy medali, przynajmniej już nie. Walczy, by przeżyć i mieć wojnę za sobą. Jego statek kontrolowany jest przez Ellie, sztuczną inteligencję zaprogramowaną aby utrzymywać pilotów w dobrej kondycji psychicznej i pomagać im walczyć z innymi ludźmi. Federacja, której John jest pilotem, jest bliska zakończenia trwającego latami konfliktu. W trakcie wielkiej bitwy coś idzie nie tak, a Ellie hibernuje Johna na 1000lat. Ciekawość nakazuję mu spróbować dowiedzieć się, co też to wydarzyło się w trakcie niemal wygranej bitwy. Przy okazji zupełnie przypadkiem, John może też uratować galaktykę…


PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

 • 2016-07-04 23:45:23
  Autor:
  marcownik

  Na Galaxy S5 Neo śmiga koncertowo (wersja Mali).

 • 2014-08-26 23:09:40
  Autor:
  igoor1983

  chyba nikomu ta gra nie dziala a jeszcze bardzej prawdopodobne ze to wogule nie ta gra o na zadnym innym serwisie jeszcze jej nie widzialem. szkoda bo mogla by byc fajna czekamy na ok wersje

 • 2014-08-26 18:30:48
  Autor:
  darek170873

  Xperia Z2 nie działa. Aplikacja została.zatrzymana.pobierane 2pierwsze wersje i nie działają.taki sam błąd:(

 • 2014-08-24 19:07:48
  Autor:
  omilian

  Na lg l90 nie działa.Wczytuje i wiesza się...

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token