Speedway 2012

Speedway 2012

Dodano: 2012-05-29 21:01 : 2012-05-29

2
11

FIM Speedway to gra przeznaczona dla fanów żużla i sportów motorowych. Poprzednia edycja pobrana została w 630 000 kopii na platformy mobilne wyposażone w systemy operacyjne iOS i Android. – FIM Speedway to z pewnością jeden z naszych topowych produktów. Spodziewamy się, że liczba pobrań najnowszej wersji na Smartphony z systemami iOS, Android i dodatkowo Blackberry przekroczy milion- zapowiada Remigiusz Kościelny, prezes Vivid Games.

Vivid Games posiada oficjalną licencję FIM (Federation Internationale de Motocyclisme) - najwyższych rozgrywek żużlowych cyklu Speedway Grand Prix i będzie promowany podczas cyklu wszystkich turniejów na całym świecie. – W stosunku do poprzedniej wersji usprawniliśmy rozgrywkę i umożliwiliśmy lepsze sterowanie zawodnikami. Gra ma nową szatę graficzną i dźwiękową a komentatorem jest znany w całym środowisku żużlowym Tomasz Lorek. Gra uwzględnia wszystkich zawodników i wszystkie stadiony obecnego sezonu - zapowiada Remigiusz Kościelny.

O popularności i jakości gry świadczy nominacja do nagrody Polish Game Awards w kategorii „Najlepsza gra mobilna”. O bliskich związkach Vivid Games z żużlem świadczy decyzja o sponsoringu Oskara Golloba, członka rodziny multi-medalistów mistrzostw świata i polski

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token