Spectral Souls

Spectral Souls

Dodano: 2012-01-13 14:10 : 2012-01-13

3
8

Najlepszym rozpoczęciem w przypadku tego tytułu będzie zacytowanie oryginalnego tekstu z opisu, z marketu:

„Spectral Souls – Resurrection of the Ethereal Empires” (English Version), the first Full Size Tactical RPG for Android platform is now available for your favorite Smartphone. This is an Android ONLY exclusive title :

Znajdują się tutaj słowa-klucze tego tytułu – Full Size RPG, English version i Android Only. Żadne z nich nie jest tutaj przypadkowe. Full Size – jest to pełna gra, wręcz klon wersji PC. Nawet wagą, która bagatela, wynosi do 1,5 GB! Ale nie powinno to nikogo dziwić. Gra jest przystosowana do najwyższych rozdzielczości z ATRIX włącznie, a oprócz tego można ją [rozdzielczość] zmieniać do woli w opcjach. To kosztuje kolejne MegaBajty.

English Version to wiadomo – angielska wersja a z nią tylko ten, jedyny język. Nie powinno to nikogo dziwić, Polska była, jest i będzie pomijana.Android Only za to prezentuje rosnącą potęgę Androida. Wydanie tej gry tylko na naszą platformę, pokazuje że staje się ona coraz bardziej atrakcyjna i zaawansowana. Przypomnę tylko, że Gingerbread wprowadza nową obsługę grafiki i dźwięku. Lepszą, lżejszą do pisania i przede wszystkim szybszą. Więcej w postach o Gingerbread.

Wracając do gry. Specyfikacja robi wrażenie, podobnie opis i… faktycznie, ma to odzwierciedlenie w rzeczywistości. Gra potrafi zachwycić. Jedynie mógłbym przyczepić się do pseudo-anime rysunków obok grafik 3D i sterowania ale szczerze – nie jestem fanem Japońskich tworów a sterowanie zawsze będzie kuleć na „dotykowcach”.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token