Space Marshals

Space Marshals

Dodano: Ponad rok temu : 2019-02-16

7
5

Android O/S 4.3+

Rozmiar pliku:  : 240M (APK+OBB)

Opis
Space Marshals to epizodyczna strzelanina. . Jej akcja toczy się w nietypowej wizji przyszłości, gdzie elementy futurystyczne mieszają się z klimatem Dzikiego Zachodu. Gra wymusza taktyczne podejście do starć i premiuje ciche eliminowanie wrogów, korzystanie z osłon oraz atakowanie z flanki.Akcja toczy się w odległej przyszłości, w czasach gdy ludzkość skolonizowała wiele obcych systemów planetarnych.

Fabuła obraca się wokół wydarzeń związanych ze statkiem kosmicznym Artemis, pełniącym rolę więzienia dla najbardziej niebezpiecznych kryminalistów. Pewnego dnia dochodzi do buntu na pokładzie, skutkującego ucieczką większości przestępców. My wcielamy się w postać gwiezdnego szeryfa imieniem Burton, na barki którego spada zadanie schwytania lub wyeliminowania wszystkich zbiegów.pace Marshals to strzelanka, w której akcja ukazana jest z lotu ptaka.

Nie jest to jednak prosta zręcznościówka, gdzie najlepszą taktyką jest radosne wpadanie w sam środek grupy wrogów. Zamiast tego kierowany przez nas szeryf jest mało wytrzymały na obrażenia. Aby wygrać konieczne jest skradanie się, ciche eliminowanie przeciwników, korzystanie z osłon oraz atakowanie wrogów z flanki. Jednocześnie wiele z tych metod znajduje się także w repertuarze przeciwników.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token