Space Invaders Infinity Gene v1.0.2

Dodano: 2011-12-08 12:10 : 2011-12-08

0
1

Klasyczny tytuł Space Invaders z 1978 roku doczekał się nowoczesnego remake'u Space Invaders Infinity Gene, który już od dłuższego czasu jest dostępny do pobrania z PSN, XBLA i App Store, ostatnio zaś ukazała się wersja na Androida. Grę można kupić już dzisiaj poprzez Android Market za 23,31 zł.

Reedycji tej produkcji jest jednak pod dostatkiem, czym więc wyróżnia się Infinity Gene? Z pozoru jest identyczną kopią oryginału - na początku możemy się poruszać jedynie w prawo i w lewo, strzelając w parę rzędów kosmitów nad nami; grafika natomiast składa się z prostych pikselowych reprezentacji naszego statku i wrogów. Kolejne etapy jednak dramatycznie zmieniają rozgrywkę i wygląd produkcji. Zyskujemy coraz większą swobodę ruchu, lepszą broń i bonusy, natomiast wrogowie rosną i są z każdą chwilą bardziej złożeni, a przez to niebezpieczni. Grafika również zmienia się w coś bardziej nowoczesnego i niemal hipnotycznego.

Wszystkim tym przemianom towarzyszy motyw ewolucji - aby wywoływać kolejne transformacje zbieramy nawet geny, które stracimy ginąc, a tym samym cofając się w rozwoju. Gra więc nie jest zwykłym klonem oryginału, tylko pełnoprawnym wprowadzeniem tytułu w XXI wiek.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token