Sonic 4™ Episode I v1.01 [ICS Compatible + SD Data]

Dodano: 2012-02-01 15:53 : 2012-02-01

2
3

Najnowsza wersja wspiera system Ice Cream Sandwich.
Firma SEGA wprowadziła do sprzedaży na Android Market pierwszy rozdział platformówki Sonic the Hedgehog 4. Produkcja, dostępna w App Store od ponad roku (i od półtora roku na konsolach), wreszcie zawitała na Androida. Możecie ją nabyć za równowartość ok. 13 zł.

Sonic the Hedgehog 4: Episode 1 to jedna z najnowszych inkarnacji bestsellerowej serii, której początki sięgają wczesnych lat 90. XX wieku i 16-bitowych konsol. W grze wcielamy się w postać Sonika i, podobnie jak w przypadku pierwszych trzech odsłon serii, przemierzamy w zastraszającym tempie zaprojektowane z rozmachem plansze, zbierając w międzyczasie złote obrączki (stanowiące walutę, jak i chroniące Sonika przed śmiercią).

Rozgrywka została podzielona na cztery etapy (zwieńczone pojedynkami z bossami), po cztery poziomy każdy. Do dyspozycji graczy oddano również siedem specjalnych plansz. Szukamy na nich Kryształów Chaosu i odblokowujemy postać Super Sonica. Poza tym, w grze zawarto dwa poziomy zaprojektowane specjalnie z myślą o smartfonach – aby je ukończyć należy korzystać z wbudowanego akcelerometru. Mimo że mamy tu zatem do czynienia z jednym z kilku rozdziałów całej historii, twórców udało się tu zawrzeć sporo zabawy.

Przypominamy, że w tym roku do sprzedaży trafi także drugi epizod Sonic the Hedgehog 4. Premiera, wcześniej anonsowana na końcówkę 2011 roku, nie doszła dotąd do skutku z uwagi na debiut innych przygód jeża, mianowicie Sonic Generations. Gra zostanie wydana na kilka platform sprzętowych – w tym smartfony/tablety z systemami iOS, Windows Phone oraz Android. Niedawno na Android Market zadebiutowała także inna przygoda Ponaddźwiękowego Jeża, mianowicie Sonic CD (czytaj więcej).

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token