Sleep Cycle alarm clock

Sleep Cycle alarm clock

Dodano: Ponad 2 tygodnie temu : 2020-12-29

4
27


Optymalna regeneracja to sen.
Czy zastanawialiście się, dlaczego czasami wstajecie niewyspani, nawet jeśli wcześnie kładziecie się spać i macie więcej czasu na odpoczynek? Okazuje się, że jest na to sensowna naukowa odpowiedź. Problem ten można rozwiązać za pomocą przydatnej aplikacji (teraz w promocji) na iPhone’y.

Sleep Cycle alarm clock to program monitorujący sen dzięki wbudowanemu w iPhone’a akcelerometrowi. Uruchamiamy aplikację, telefon wkładamy pod poduszkę i zasypiamy. Sleep Cycle alarm clock rejestruje nasz najmniejszy ruch w łóżku. Jak to wygląda w praktyce, przedstawiono w poniższym materiale.Aplikacja rejestruje sen po to, żeby obudzić nas w najdogodniejszym momencie. Najogólniej rzecz ujmując, nasz nocny odpoczynek składa się z kilku faz snu: głębokich i płytkich. Jeśli budzik obudzi nas w momencie snu głębokiego, to czujemy się niewyspani. Jeśli pobudka nastąpi w fazie płytkiej, to jesteśmy wypoczęci i rześcy.

Sleep Cycle alarm clock po prostu budzi nas w optymalnym momencie. Naturalnie aplikacja zawiera wiele dodatków, o których warto wspomnieć. Użytkownik może wybrać własny dzwonek czy przejrzeć historię zarejestrowanych drzemek. Przyjazne wykresy pokażą, jak długo spaliliśmy i jaka była jakość naszego snu.PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

 • 2018-05-16 07:02:13
  Autor:
  ernest94

  Prosze o reupload, żaden link nie działa

 • 2015-05-23 00:23:59
  Autor:
  free1964

  Super!
  Wszystko działa jak należy.

 • 2015-02-03 14:39:23
  Autor:
  vandal7

  super sprawa.

 • 2014-12-20 14:34:27
  Autor:
  ernest94

  Bardzo fajna apka, można dodawać tagi np że w mieliśmy ciężki dzień, byliśmy na imprezie itd a ona analizuje jaki wpływ na nasz sen ma dana sytuacja. Bardzo fajne statystyki, możliwość ustawienia spokojnych tonów przy zasypianiu a opcja budzenia w płytkiej fazie snu naprawdę sprawia że lepiej się wysypiam. Polecam.

  Ps. pamiętajcie o podłączeniu telefonu na noc pod ładowarkę !

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token