Sky Gamblers: Air Supremacy

Sky Gamblers: Air Supremacy

Dodano: 2016-04-02 14:53 : 2016-04-02

3
6

Wymagania: Android O/S : 2.3.3+

Uwaga.
Jeśli gra nie jest wpełni usunięta usuń filder revo z katalogu games i  odpal gre


Aktualizacja 28 października 2013
- poprawiono dostęp do google play
- Poprwaiono błędy z wyłączaniem się gry
- Usunięto problemy z multiplayerem
- poprawiono kilka błędów

Instrukcja
- Zainstaluj plik APK
Przenieś  'com.namcobandaigames.sgas' do folderu '/sdcard/Android/obb' (jeśli posiadasz pliki OBB z wersji 1.0 nie musisz ich pobierać ponownie)
odpal gre

Sky Gamblers: Air Supremacy jest jednym z lepszych arcadowych, powietrznych strzelanek w AppStore. Do tej pory jest z kim grać w dynamicznym, wciągającym trybie multiplayer. Jeśli Cold War jest dla ciebie wciąż za drogi, warto ściągnąć właśnie tą odsłonę serii.

Na początku mamy dość długi i szczegółowy tutorial, który wprowadza nas w tajniki sterowania podniebną maszyną. Możemy sterować za pomocą wirtualnych analogów lub poprzez kombinację analoga z wychylaniem urządzenia w poziomie i w pionie. Wtedy wirtualną gałką obsługujemy prędkość i statecznik pionowy. Dodatkowo na ekranie mamy przyciski zmieniające kamerę, przycisk autopilota i najważniejsze – obsługę działka i dwóch rodzai rakiet. Kluczową rolę spełniają też flary, które są w stanie oszukać samonaprowadzające się pociski, przy odpowiednim manewrze. Oprócz tego za pomocą gestów możemy wykonać szybkie zwroty we wszystkich kierunkach. Wiąże się to jednak z odpaleniem animacji, która tą ewolucje ilustruje i tracimy cenne sekundy na z góry ustalony manewr, dlatego ja preferowałem manualne zwody przeciwników...

Źródło: http://niedzielnegranie.pl/?os_ios=sky-gamblers-air-supremacy-recenzja

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token