SKOKI 2012

Dodano: 2012-01-22 22:36 : 2012-01-22

1
10

Brak video

Brak galerii

SKOKI 2012 wprowadzą turnieje, własne rozgrywki oraz puchar świata.


Zapanuj nad ośnieżonymi stokami zanurzając się w głąb ekscytującego świata profesjonalnych skoków narciarskich. Zjeżdżaj po skoczni przy zabójczych prędkościach, walcz o równowagę z silnym, lodowatym wiatrem, a potem wybij się i leć by pobić najlepszych skoczków świata w tej pełnej ekstrawagancji dyscyplinie sportów zimowych.

Jako najnowszy dodatek do sprzedanej w milionach egzemplarzy oryginalnej serii Ski Jumping od Vivid Games, SKOKI 2012 wprowadzą turnieje, własne rozgrywki oraz puchar świata na ponad dwudziestu rzeczywistych skoczniach narciarskich.

Dzięki zróżnicowaniu i możliwości wyboru sterowania dotykowego i żyroskopowego tytuł ten wprowadzi gracza w niesamowicie realistyczne doświadczenie. Poprowadź swojego skoczka w dół zjazdu, precyzyjnie oderwij się od skoczni a potem leć ze stylem i gracją.

Jednak nie tylko odległość twojego skoku ocenią sędziowie - ta gra wymaga umiejętności w rozpoznaniu i kontrolowaniu aerodynamiki, aby za moment pokazać zwinność i równowagę przy widowiskowym lądowaniu, które tylko najlepsi skoczkowie są w stanie osiągnąć.

- Pełna grafika 3D
- Ponad 20 rzeczywistych skoczni narciarskich
- Globalne statystyki online
- Szybka Rozgrywka, Puchar Świata, Turniej i inne tryby
- Możliwość tworzenia własnych rozgrywek
- Trzy metody sterowania
- Personalizacja zawodnika

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token