Sklepik Wyszukiwarska Marketów

Sklepik Wyszukiwarska Marketów

Dodano: 2013-12-01 18:00 : 2013-12-01

2
9

Sklepik to bardzo prosta i użyteczna wyszukiwarka marketów w Twojej okolicy. Dzięki niej bez względu gdzie będziesz przebywał, błyskawicznie odszukasz najbliższe sklepy Tesco, Lidl, Kaufland i Biedronka.

Do obsługi programu nie jest wymagany GPS!!:
- jeśli twój telefon bądź tablet nie ma wbudowanego modułu GPS po prostu wpisz swój adres, kliknij przycisk, a program sam automatycznie wskaże Twoją lokalizację i listę okolicznych sklepów,
- jeśli Twoje urządzenie ma wbudowany GPS, uruchom program (pamiętaj że musisz znajdować się na otwartej przestrzeni), poczekaj kilkanaście sekund i wybierz kropeczkę która znajduje się w prawym rogu mapy - Sklepik automatycznie wskaże Twoją lokalizację. Kliknij w interesującą Cię pinezkę z marketem a zostanie wyświetlona dokładna nazwa sklepu i jego adres.

Wybierz opcje z menu Twojego urządzenia a uzyskasz dostęp do wyboru jednej z 4 dostępnych form wyświetlania map. Sklepik zawiera w swojej bazie ponad 3000 !!! lokalizacji sklepów Tesco, Lidl, Biedronka oraz Kaufland w Polsce i państwach sąsiadujących! Brakuje lokalizacji Twojego ulubionego sklepu? Napisz e-mail podając nazwę i adres i błyskawicznie dodamy go do bazy.

Chcesz aby w bazie znalazły się inne sklepy, markety? Napisz czego pragniesz o postaramy się uwzględnić to w aktualizacjach. Do uruchomienia programu niezbędne jest połączenie z internetem!!!

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token