SheepRun Beta v1.1

Dodano: 2010-12-15 19:40 : 2010-12-15

3
12

Podobało wam się Angry Birds? Mi bardzo.

Nie raz pisałem też o grach, które są równie udane jak właśnie dzieło Rovio. Do tej listy dochodzi następna gra – Sheep Run Beta, która moim zdaniem ma szansę stać się kolejnym hitem właśnie przez podobieństwo do Angry Birds (chociaż fabuła jest kompletnie inna ) a dodatkowo, działa znakomicie na każdym urządzeniu.

Gdy patrzyłem na screenshoty myślałem, „Nieeee, to nieporozumienie. Gra o owcach?!”. Ale pozytywnie się zaskoczyłem.

Menu faktycznie, takie samo jak w Angry Birds. Kontrolki też. Ale to nie szkodzi.
Pierwsza misja i… beka Dźwięki wraz z tą rysunkową grafiką są… super! Nie umiem tego opisać, ale wygląda to śmiesznie (w poztywnym znaczeniu).

Ale o co w niej chodzi?”. Nie zrozumiałem, ale cel jest jasny. Mamy tak wybierać postacie, czyli owce, aby te znalazły się na drugiej stronie. Czasami będzie potrzeba duża owca, która z łatwością zburzy drzewo czy mur, a czasami malutka, która wysoko skacze i szybko chodzi. I znowu beka Owce poruszają się śmiesznie, ot c, a przy każdym skoku.. beczą

Pozytywnie zakręcona gra. I to darmowa.
Pozytywnie określić można też fizykę w niej. Opinie mówią, że i ta przypomina „Złe Ptaki”, ale ja tu widzę coś lepszego.

Podsumowanie:

Ocena: 6/6
Plusy: Grafika, dźwięki, humor, grywalna, inna niż pozostałe – przynajmniej fabułą, godnie naśladuje Angry Birds, podobno działa bardzo dobrze nawet na starszych urządzeniach, brak reklam
Minusy: Brak

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token