SanDisk Memory Zone

SanDisk Memory Zone

Dodano: 2011-11-14 17:09 : 2011-11-14

7
15

Tym razem o użytkowników lubiących przechowywać swoje dane w chmurze postanowił zawalczyć SanDisk. Koncern udostępnił w Markecie aplikację Memory Zone, która jest czymś znacznie więcej niż tylko klientem „chmury” dla Androidów.

Poza główną funkcją aplikacji, jaką jest możliwość kopiowania danych (zarówno z karty pamięci, jak i pamięci wewnętrznej urządzenia), aplikacja jest przede wszystkim rozbudowanym menedżerem plików. Dzięki niej można zarządzać plikami na wiele sposobów: przenosić je do innych lokalizacji, zmieniać ich nazwy, kopiować itd. Ponadto aplikacja Memory Zone została wyposażona w funkcję automatycznego wykonywania kopii zapasowej danych telefonu, aby w razie czego nie utracić bardzo ważnych danych.

Dodatkową funkcjonalnością Memory Zone jest integracja z Dropboxem, Boxem czy Picassą – klient SanDiska pozwala na pobieranie czy udostępnianie danych także do tych serwisów.

Aplikacja SanDisk Memory Zone dostępna jest za darmo dla użytkowników, którzy mają Androida 2.2 lub nowszego oraz mają dostęp do amerykańskiego oddziału Marketu.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token