RESCUE: Heroes in Action

RESCUE: Heroes in Action

Dodano: 2015-10-26 00:33 : 2015-10-26

2
10

Android O/S : 4.0

Rozmiar pliku: 184M (APK+OBB)


Opis:
Rzuć się w wir realistycznych, emocjonujących misji z udziałem zastępu strażaków – od podejmowanych przez ciebie decyzji będzie zależeć życie innych. Przekonaj się, jak to jest być „bohaterem w akcji”. Gdy ulice przeszywa dźwięk syren, w szybach domów pojawiają się niebieskie refleksy, asfalt rezonuje miarowym tupotem przybrudzonych sadzą butów, a w uszach dźwięczy komenda „Odkręcić wodę!”, to każde dziecko czy dorosły wie, że PRZYJECHAŁA STRAŻ POŻARNA, by poskromić ogień.
ILE OSÓB URATUJĘ DZISIAJ?

Wcielając się w strażaka w grze „RESCUE: Heroes in Action” to pytanie będziesz sobie zadawać każdego dnia. Przejmij pełną kontrolę nad misją ratunkową, stwórz drużynę skutecznych strażaków i stale powiększaj flotę pojazdów.
Być może odpowiedź na to pytanie będzie mogła brzmieć: WSZYSTKIE. Czy zdołasz zasłużyć na miano „bohatera w akcji”? Jest tylko jeden sposób, by się o tym przekonać.

Cechy:
- Prosty do opanowania schemat rozgrywki.
- Wybór kolorów właściwych dla jednostek w różnych krajach, wzorów i oznaczeń umożliwia modyfikację pojazdów i mundurów strażackich.
- Różnorodne scenariusze akcji straży pożarnej rozgrywające się w dużym mieście, w tym lądowanie awaryjne samolotu, wybuch instalacji gazowej, wypadek samochodowy i pożar w rafinerii ropy naftowej.
- Nowatorski system sterowania strażakami i wozami strażackimi.
- Pasjonująca gra będąca mieszanka symulacji i strategii od twórców hitu na PC, RESCUE: Everyday Heroes.
- Odblokuj ulepszenia, takie jak większe zbiorniki, szybsze tempo gaszenia, udoskonalone osiągi silnika, większy zasięg węża strażackiego, wytrzymalsze kombinezony oraz zwiększona pojemność gaśnicy i pomóż podnieść sprawność operacyjną twojej jednostki.
- Wszyscy członkowie twojego zastępu mają własną biografię.

Dostępna jest Wersja Normal oraz Mod Money.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token