Red Bull Air Race

Red Bull Air Race

Dodano: 2014-12-14 11:29 : 2014-12-14

2
6

Tej zimy Red Bull Air Race wspina się na nowe wyżyny odlotu. Ścigaj się po złoto w spektakularnych zamarzniętych fiordach Islandii - nowa bonusowa seria w tym zimowym raju!

W tej wyjątkowej bitwie w przestworzach Bull Air Race The Game wlecisz prosto w ekscytujący (i mroźny) świat szybkich wyścigów powietrznych.

Gra jest osadzona w zapierających dech w piersiach międzynarodowych lokalizacjach, w których możesz się ścigać na prawdziwych odcinkach prawdziwymi samolotami wyścigowymi. Rzuć wyzwanie pilotom Air Race - zmierz się z nimi za sterami ich własnych samolotów - najszybszych samolotów akrobacyjnych świata.

Aby wygrać w międzynarodowych zawodach Red Bull Air Race, w locie trzeba wykazać się precyzją, szybkością i pewnością siebie. Czy stać Cię na miejsce na podium?
Zacznij od poziomu Nowicjusza, by wspiąć się na wyżyny Klasy Mistrzowskiej, biorąc udział w ponad 200 wyścigach, eventach i zmaganiach z prawdziwymi pilotami. Rzuć wyzwanie pilotom Red Bull:
Lataj najlepszymi samolotami świata. Samoloty są zaprojektowane pod kątem maksymalnej zwinności w powietrzu i perfekcyjnie opływowych kształtów. Każdym samolotem steruje się inaczej, a ponadto możliwe jest dostosowywanie maszyny do własnych potrzeb i udoskonalanie jej.

Pokaż imprezowe nastawienie i wyraź siebie, wybierając jeden z 14 nowych samolotów.

Znajdziesz teraz nowe indywidualne designy samolotów oparte na flagach następujących krajów: Austria, Brazylia, Chiny, Francja, Niemcy, Włochy, Rosja, Hiszpania i Szwajcaria.

5 wesołych, zainspirowanych wakacjami zimowych designów pomoże Ci przygotować się na najwspanialszą porę roku. Bierz udział w globalnych cotygodniowych zawodach, aby zdobywać nagrody i Punkty Mistrzostw Świata. Przechodź przez kolejne rundy zawodów, dokładnie tak jak w prawdziwym Air Race. Możesz sterować maszyną za pomocą dotyku lub przechylania, Twój wybór. Gra obsługuje bez problemu rozmaite konfiguracje sterowania, od przechylania po używanie ekranu dotykowego. Przyspieszaj, przechylaj się i rób pionowe obroty, aby zdobyć miejsce na podium Air Race.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token