Pocket League Story v1.0.3

Pocket League Story v1.0.3

Dodano: 2011-12-30 14:13 : 2011-12-30

1
0

Pocket League Story to kolejny mini-tycoon z japońskiego studia Kairosoft. Firma mająca już na sumieniu niejedną wolną godzinę użytkowników urządzeń z Androidem tym razem proponuje nam wcielenie się w rolę menedżera drużyny piłkarskiej. Coś akurat na czasie dla wszystkich tych, którzy z uwagą śledzą olśniewające sukcesy naszej rodzimej reprezentacji pod wodzą trenera Smudy[sic!].


Otrząsając się z tej potężnej dawki ironii, należy się kilka słów na temat samej gry. Choć w zasadzie równie dobrze można by odnieść się do pozostałych produktów Kairosoft, by zrozumieć, że japoński producent idealnie wpasował się w pusta do niedawna niszę na rynku androidowych gier. Bezdyskusyjnie jest to jedna z tych firm, które znalazły dla siebie miejsce w Android Market z ciekawymi i wciągającymi na długie godziny pomysłami.

Tak wiec Pocket League Story to kolejny po Grand Prix Story, Hot Springs Story i Game Dev Story tytuł, w którym zadaniem gracza jest zarządzanie powierzonymi zasobami. W najnowszym produkcie dotyczy to klubu piłkarskiego. Do Football Managera jest mu jeszcze wprawdzie daleko, ale i bez licencji czy dopracowanej szaty graficznej możemy zapomnieć o całym świecie.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token