Plants vs Zombies™ Heroes

Plants vs Zombies™ Heroes

Dodano: Wczoraj 08:51 : 2019-06-16

3
78

Android O/S : 4.1+

Rozmiar pliku:36M APK

OPIS
Plants vs. Zombies™ Heroes to najnowsze wcielenie serii, zatytułowane Plants vs. Zombies Heroes, które spróbuje podbić rynek karcianek.Gra wprowadzi do uniwersum serii wątki zainspirowane historiami o superbohaterach. Obdarzonych nadnaturalnymi mocami i odzianych w maski oraz peleryny herosów znajdziemy po obu stronach konfliktu, czyli zarówno w szeregach zombiaków, jak i broniących domów roślin.

Wśród nich pojawi się m.in. sadzonka The Green Shadow, z precyzją snajpera zdejmująca wrogów potężnymi pociskami z groszków czy Zombie Imp, potrafiący rozczepiać się na kilka klonów.

Sercem Plants vs. Zombies Heroes będzie tryb multiplayer, ale nie zabraknie także rozbudowanej kampanii fabularnej, pozwalającej zapoznać się z zasadami zabawy.Zabawa polegać ma na bitwach, które rozgrywane będą na mapach podzielonych na kilka pionowych ścieżek.

Podczas rywalizacji konieczne ma być aktywowanie kart, co przywoła jednostki na określone ścieżki lub spowoduje odpalenie supermocy. Zabawa toczyć się będzie aż do momentu, w którym jedna strona straci wszystkie punkty życia.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token