Pixel Perfekt

Pixel Perfekt

Dodano: 2015-12-11 16:26 : 2015-12-11

2
6

Pixel Perfekt to gra platformowa w stylu retro z wykrywaniem kolizji typu pixel perfect.

Gra czerpie pełnymi garściami z klasyków z 8bitowych komputerów takich jak Manic Miner, Jet Set Willy, Chuckie Egg czy Monty On the run. Główny bohater Norman został okradziony, stracił swoje drogocenne klucze i ty graczu, musisz pomóc mu je odzyskać.

Zasady gry są banalne. Znajdź wszystkie klucze w danym etapie i dojdź do wyjścia omijając wrogów i pułapki. Brzmi prosto, w rzeczywistości jest odwrotnie. Dotyk każdego potwora, zahaczenie o kolce, upadek z wysokości zabijają naszego bohatera. Poziomy są zaprojektowane tak by stanowiły wyzwanie dla gracza. Musisz wymierzyć każdy skok, znać ścieżkę ruchu każdego potwora i przy tym mieć odrobinę szczęścia, aby pomyślnie dojść do wyjścia.

Dołożyłem wszelkich starań by gra była dostosowana do platform mobilnych jeśli chodzi o sterowanie.

Nie ma tutaj żadnych \"nakładek\" na ekran w postaci wirtualnych przycisków, dziwnych i skomplikowanych wzorów. Schemat sterowania użyty sprawia, że niezależnie od wielkości dłoni i ekranu będzie się nam grało wygodnie.
- 50 oryginalnych i interesujących etapów o różnym poziomie trudności i schemacie rozgrywki
- Grafika i muzyka retro sprawia, że poczujesz się jakbyś cofnął się do przeszłości do ery komputerów 8bitowych.
- Gra jest bardzo wymagająca i trudna. Jednak proste zasady i intuicyjne sterowanie sprawiają, że możesz szybko nauczyć się grać nawet jeśli jesteś \"niedzielnym\" graczem.
- Zapewnie efekt chipsa. Znasz to uczucie, kiedy przy każdym sięgnięciu po chipsa mówisz \"ostatniiiiii\" i mimo to sięgasz po następnego.Tak samo będzie z tą grą. Każda śmierć będzie ostatnia, a mimo to będziesz nadal grać. - Intuicyjne i wygodne sterowanie, niezależnie od posiadanego telefonu czy wielkości rąk..
- Zanurz się w 8bitowym świecie, dzięki klimatycznej pixelowej grafice i genialnej muzyce skokmponowanej przez stratkata. - 18 kostiumów do odblokowania po pobiciu rekordów. Gra jest dostępna na Androida w wersji 4.2.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token