PicsArt

PicsArt

Dodano: 2012-02-14 14:59 : 2012-02-14

2
9

PicsArt zyskał w stosunku do PicsIn inny interfejs oraz zmodyfikowaną nazwę, jednak pod maską kryje się to samo – mnóstwo filtrów graficznych, narzędzia umożliwiające dodawanie tekstu, rysowanie, wstawianie clipartów czy dymków. Program daje także możliwość dowolnego obracania obrazu, przycinania, w tym dowolnego czy do konturu, a także zmianę rozmiaru. Jak na program dedykowany smartfonom jest to naprawdę niezły kombajn. Co ważniejsze, wcale się tego nie odczuwa podczas codziennego użytkowania, gdyż poszczególne funkcje są odpowiednio skategoryzowane, a nie wrzucone wszystkie na raz w jednym menu.

Aplikacja jest naprawdę kompleksowa. Jeśli zdarza się Wam edytować zdjęcia, w rzeczywistości nie potrzebujecie innych narzędzi – wystarczy to jedno. Może z wyjątkiem filtrów graficznych, gdyż w tej dziedzinie króluje LittlePhoto, choć PicsArt posiada aż kilkadziesiąt efektów.

Program ten jest naprawdę wygodny, interfejs jest przejrzysty i intuicyjny. Podoba mi się, że program cały czas czuwa nad tym, żebyśmy nie zgubili efektów naszej pracy. Przypadkowe naciśnięcie klawisza Wstecz na smartfonie powoduje wyświetlenie okna sugerującego zapis zdjęcia na karcie.

Źródło: http://antyapps.pl/najlepszy-edytor-zdjec-na-androida-powraca-picsart-juz-do-pobrania-za-darmo/

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token