PewPew v1.6.1

PewPew v1.6.1

Dodano: 2011-02-10 09:37 : 2011-02-10

2
4

Takiej gry brakowało na Androidzie – pora poznać PewPew czyli klona niezwykle popularnego Geometry Wars. Tak jak pierwowzór gra nie ma oszałamiającej oprawy lecz z nawiązką rekompensuje ją grywalność, która stanowi o sile tego typu gier. A gdy się już wciągniemy to bicie kolejnych rekordów i walka o coraz wyższe pozycje w rankingach będą na porządku dziennym.

PewPew to przede wszystkim minimalistyczna, kolorowa oprawa i sprawdzony już system sterowania za pomocą dwóch umieszczonych na ekranie dotykowym gałek. Jednym joystickiem poruszamy się, drugi służy do strzelania w dowolnym kierunku. Trzeba przyznać, że jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, dodatkowo możemy zmienić położenie joysticków na ekranie.

W grze znajdziemy kilka znacznie różniących się trybów rozgrywki:

MegaGore – strzelamy do innych statków, niektóre z nich eksplodują rozrzucając po okolicy odłamki, zbieramy ulepszenia tarczy itp.
Dodge This – unikamy zielonych przeciwników podczas gromadzenia czerwonych skrzynek za które dostajemy określoną ilość punktów (ilość punktów maleje wraz z upływającym czasem)
Assault – odpieramy kolejne fale wrogów, zbierając ulepszenia naszego statku
Chromatic Conflict – strzelamy do przeciwników o takim samym kolorze jak nasz statek, na brzegach areny w pulsujących różnymi kolorami polach możemy zmienić kolor statku.

PewPew posiada wbudowany system rankingowy online jak i offline a zdobywanie medali i odblokowywanie nowych statków niezwykle przedłużają czas zabawy. Rzadko spotykaną opcją jest także automatyczne zapisywanie powtórek podczas których biliśmy kolejne punktowe rekordy. Pomimo sporej ilości jednocześnie widocznych na ekranie statków czy innych obiektów gra ani na chwilę nie zwalnia co z pewnością może być zaletą dla posiadaczy słabszych telefonów.

źródło:http://android-fan.pl/pewpew

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token