Parallel Kingdom AOT v4.1.5

Parallel Kingdom AOT v4.1.5

Dodano: 2011-10-13 21:47 : 2011-10-13

4
1

Augumented Reality to super sprawa. Kto korzystał, ten wie o czym mówię. A jeszcze ciekawiej prezentują się gry w tej technologii. Pokażę wam kilka. Jako pierwsza będzie Parallel Kingdom, która zrobiła na mnie największe wrażenie. Czemu? Pomysłem, rywalizacją i wykonaniem. Jest to MMORPG, wykorzystujący m.in GPS i internet. Efekt? Sami zobaczcie:

O co chodzi w grze? O zbudowanie jak największej bazy. W tym wypadku, jest to zamek oraz małe budynki obok. Im więcej, tym lepiej. Tutaj wykorzystany jest GPS. Po co? Budynki umieszczane są na mapce od Google, czyli są osadzone w „realnym świecie”. Dodatkowo, inny realny gracz może zaatakować naszą bazę i ją zająć. Super, co? :)
Do rozbudowy miasta potrzebne jest złoto. To zdobywamy standardowo – przez podbijanie wiosk i niszczenie przeciwników :)

Oprócz ludzi, na mapie od czasu do czasu umieszczane są zwierzęta. Przed nimi mamy bronić naszej twierdzy.

Skoro jest i internet, GPS to jest i czat. Możemy rozmawiać z pozostałymi graczami, lub zostawiać krótkie wiadomości. Przy okazji – gra jest wieloplatformowa. Póki co, oprócz nas, posiadają ją także użytkownicy iPhone’ów. A tych jest sporo = dużo ludzi = dużo zabawy.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

  • 2014-02-15 21:41:09
    Autor:
    panrafal

    Nie widzę uzasadnienia dla wykorzystania GPS, co za różnica czy mój zamek znajduje się na wymyślonych współrzędnych czy na prawdziwych?

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token