Pandora Radio

Pandora Radio

Dodano: 2015-08-22 21:01 : 2015-08-22

12
27

Przez wielu uważane za najlepsze radio świata i to nie przypadkiem. Radio Pandora wyróżnia się tym od zwykłego radia, że tak naprawdę ma mało wspólnego z normalnym radiem.

Główną różnicą jest to, iż możemy wpisać dowolną frazę np. „Linkin Park”, „electro” czy nawet „Beethoven” a system wyszuka nam wszystkie pokrewne utwory. Biblioteka dostępnych utworów jest przeogromna, co sprawia, że Pandora jest rozchwytywana przez użytkowników z całego świata. Ale jest jedno „ale”, otóż Pandora podobnie jak wiele Amerykańskich firm typu „Netflix” itp. Nie jest dostępna w Polsce, oczywiście tylko w teorii.

Plik główny pobieracie z naszego serwisu, ale gdy go zainstalujecie i włączycie wyskoczy wam blokada, iż aplikacja nie jest obsługiwana w waszym kraju. Rozwiązanie jest bardzo proste, wystarczy zmienić proxy, możecie to zrobić ręcznie(dla zaawansowanych użytkowników) lub poprzez darmową aplikację z Google Play, która pozwoli wam korzystać z Pandory w ciągu paru sekund.

Aplikacji tego typu jest mnóstwo, m.in.: TunnelBear czy Orbot lub po prostu wystarczy wpisać frazę „VPN” i wybrać odpowiednią aplikację według swoich preferencji.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token