Oregon Trail HD v3.2.1

Dodano: 2010-12-31 11:11 : 2010-12-31

2
3

The Oregon Trail Gameloftu znakomicie oddaje realia Dzikiego Zachodu. Wędrówka osadników do dalekiej ziemi obiecanej nie była usłana różami, a wielu spośród nich ginęło na niebezpiecznym szlaku.

Nowa gra francuskiego producenta nie zakłamuje historii. Jest więc znakomitym następcą archaicznego The Oregon Trail, działającego przed laty na pierwszych komputerach marki Apple. Była to gra edukacyjna, w której zawodnik wcielał się w skórę pioniera podążającego w rejony Oregonu. W The Oregon Trail Gameloftu graczowi przyświeca taki sam cel.

Na początku naszej podróży wybieramy naszą profesję. To ważna decyzja, gdyż każdy zawód niesie za sobą pewna pulę umiejętności oraz atutów. A to z kolei może zaważyć na losach wyprawy. Dodatkowo wybieramy termin wyjazdu (to również istotny wybór, decydujący o warunkach pogodowych). I ruszamy. Naszym celem jest dowiezienie całej naszej rodziny w komplecie do wymarzonego Oregonu.

Po drodze musimy wykazać się szeregiem umiejętności i – co ważniejsze – odpowiedzialnością. Nie wolno nam forsować tempa kosztem zdrowia rodziny. Nie możemy też poświęcić zbyt dużo czasu na odpoczynek, bo czas nagli. W dodatku trzeba cały czas pamiętać o aprowizacji. A zdobycie pożywienia wcale nie jest łatwe.

The Oregon Trail jest zatem wyśmienitą i realistyczną grą o sporych walorach edukacyjnych. Przypadnie ona na pewno do gustu wielbicielom wszelkiej maści gierek strategicznych.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token