Opera Mini 6.1

Opera Mini 6.1

Dodano: 2011-03-22 22:57 : 2011-03-22

6
15

W Android Market ukazała się kolejna wersja mobilnej przeglądarki Opera Mini dla Androida i Opera Mobile w wersji 11 dla użytkowników tabletów z systemem Windows 7 i MeeGo.

Opera Mini 6 była po raz pierwszy zapowiedziana na targach Mobile World Congress w Barcelonie.

W wydaniu Opera Mini 6 usprawniono między innymi wyświetlanie stron oraz zoptymalizowano wygląd przeglądarki na większych ekranach. Opera Mini korzysta z serwerów, by kompresować dane o nawet 90% przed przesłaniem ich do telefonu. Opera Mini 6 nawija strony na telefonach z J2ME, Android, BlackBerry i Symbian/S60.

Opera Mobile (akt. wersja: 11.00.1103211415) to kompletna przeglądarka na telefon z kartami, funkcją pinch-to-zoom. Zawiera między innymi: karty umożliwiające przeglądanie wielu stron naraz,synchronizację zakładek z komputerem poprzez Operę Link i tryb Opera Turbo ograniczający koszty transferu danych. Przeglądarka Opera Mobile 11 działa na platformach Android, Symbian, Windows 7 desktop i MeeGo.

Opera Mini i Opera Mobile, teraz dostępne także na tabletach. Mobilne przeglądarki Opery są używane na ponad 3000 urządzeń przez ponad 100 milionów ludzi na całym świecie.

Poprawione przewijanie z dołu do góry, z góry na dół i prawy do lewego oraz zoom sprawiają, że Opera Mini i Opera Mobile są największymi darami losu na mobilnych urządzeniach od czasu Opery Mini 5.

Pinch-to-zoom: funkcja działa w telefonach, które wspierają płynne powiększanie. Najnowsze wersje zawierają przycisk „udostępnij”, który umożliwia proste umieszczanie stron na Twitterze, Facebooku i My Opera.

Są dwa światy: różnica między Operą Mini a Operą Mobile

Opera Mini wykorzystuje serwery Opery, by zmniejszyć strony prawie dziesięciokrotnie, zanim zostaną wysłane do telefonu. W rezultacie niewiele ci mogą dać kilobajtów i otwierają się szybciej. Jeśli płacisz za każdy przesłany kilobajt, korzystając z Opery Mini, ograniczasz ich ilość, a więc robisz wiele dobrego dla swojej mamony. Opera Mini zrobi zaawansowane urządzenie z każdego telefonu.

Opera Mobile daje na smartfonach i tabletach wszystko, czego dziś chcemyz. HTML5? Jest. Kompletne, bezpieczne przeglądanie? Jest. Posiadając ten sam co desktopowa wersja silnik Presto, Opera Mobile jest pierwsza, jeśli chodzi o wydajne przeglądanie w przypadku nielimitowanych taryf lub Wi-Fi.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token