MacGyver Deadly Descent

MacGyver Deadly Descent

Dodano: 2014-05-25 11:56 : 2014-05-25

2
6

Android O/S 2.3+

Rozmiar pliku:  : 56Mb APK+OBB

MacGyver Deadly Descent jest połączeniem komiksu i łamigłówki, gdzie oglądamy historyjkę na kolejnych planszach, a następnie przechodzimy przez korytarze i kolejne piętra tajnego laboratorium D.A.W.N., gdzie uwięzieni są nasi towarzysze.

Choć dla wielu był on agentem zbyt inteligentnym, by być realną postacią, dla mnie MacGyver w czasach dzieciństwa była prawdziwym wzorem i regularnie w porze transmisji serialu, którego był tytułowym bohaterem, zasiadałem przed telewizorem, bo obejrzeć jego kolejne niesamowite akcje. Gość stał się znany nie tyle z powodu swojej odwagi przy ratowaniu świata przed zagładą, co przez swą błyskotliwość i bystrość – ze starego silnika i paru rurek potrafił stworzyć minilotnię, z drucika, gumy do żucia i baterii od zegarka – podsłuch itd. Dziś mój (i pewnie niejednego z Was) idol powraca, w grze MacGyver Deadly Descent!

Źródło
http://droidek.pl/macgyver-deadly-descent-rozwiazuj-zagadki-bohatera-czasow-dziecinstwa/

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

  • 2014-05-27 14:36:47
    Autor:
    panrafal

    Całkiem ok, łamigłówki nie są w większości ani za proste, ani zbyt męczące. Co prawda z serialem za wiele nie ma to wspólnego, spodziewałem się innego typu zagadek, ale jest w porządku.

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token