Lost Horizon

Lost Horizon

Dodano: Ponad pół roku temu : 2019-05-23

1
4

Android O/S : 2.3.3+

Rozmiar pliku;1.26G (APK+OBB)


Opis:


Lost Horizon to gra której akcja osadzona jest w latach 30. ubiegłego wieku,ciekawa przygodówka point-and-click, w której zadaniem graczy jest rozwikłanie tajemnicy wypraw, zajmujących się poszukiwaniem efektywnych środków zagłady.

W czasie gry wcielamy się w trzy postacie: brytyjskiego żołnierza, a teraz przemytnika Fentona Paddocka – wysłanego z misją zlokalizowania zagininej w Tybecie ekspedycji naukowej, Richarda Westona – kierownika wyprawy, oraz Kim – młodziutką mieszkankę Hongkongu. Wyprawa Fentona to jednak tylko wstęp do prawdziwej przygody, w której tle nieustannie przewijają się: okultyzm, starożytne artefakty oraz zapomniane bóstwa.

Fabuła gry jest wielowarstwowa i wielowątkowa, Lost Horizon zabiera nas m.in. do starożytnych świątyń Tybetu, tętniącego życiem Hongkongu czy Maroka. Trafiamy też do wspaniałego angielskiego pałacu gubernatora oraz narażamy się na niebezpieczeństwo w ciemnych i obskurnych portowych uliczkach.Mamy możliwość przełączania się między postaciami i konieczność współpracy między nimi w niektórych momentach rozgrywki.

Wprowadzenie postaci narratora, który na wyraźne żądanie gracza udziela szeregu przydatnych wskazówek, jest dobrym rozwiązaniem,Niektóre zagadki da się rozwiązać na dwa sposoby, np. umiejętnie prowadząc dialog z daną postacią niezależną, która dzięki temu zechce nam pomóc, lub radząc sobie samemu. W trakcie rozgrywki pojawiają się także krótkie czasówki, które można powtarzać aż do skutku oraz łamigłówki planszowe o dwóch stopniach trudności.

Orginalnością w grze jest to że tak naprawde, mimo licznych niebezpieczeństw nie można zginąć.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token