Islamic Wallpapers

Dodano: 2012-08-20 12:35 : 2012-08-20

3
6

Islamic Wallpapers app oferuje najbardziej piękne, starannie zbierane darmowe tapetami z islamskim obrazów.
W tej kolekcji znajdziesz islamskich zdjęć Sztuki Islamskiej i inne symbole islamu i innych obrazów i zdjęć dostosowanych do wymiarów ekranu telefonu.
Jeśli korzystasz z naszej aplikacji będzie absolutnie znaleźć tło chcesz.
Islam to religia monoteistyczna i Abrahama artykułowane przez Koran, tekst uważany przez swoich zwolenników za dosłownie słowo Boga (arab. الله Allah), a także poprzez naukę i normatywne przykład (tzw. Sunna i składa się z hadisów) Mahometa, uważane przez nich za ostatnim prorokiem Boga.Wyznawcą islamu nazywa się muzułmanami.
Muzułmanie wierzą, że Bóg jest jeden i nieporównywalne i celem istnienia jest kochać i służyć Bogu. Muzułmanie wierzą, że islam jest kompletna i uniwersalna wersja pierwotnej wiary, która została ujawniona w wielu czasach i miejscach, zanim, w tym przez Abrahama, Mojżesza i Jezusa, którego uznają za proroków. Twierdzą, że poprzednie komunikaty i objawienia zostały częściowo zmienione lub uszkodzone w czasie, ale uważają Koran być zarówno niezmienione i ostateczne objawienie Boga. Pojęć religijnych i praktyk m.in. pięciu filarów islamu, które są podstawowe pojęcia i obowiązkowe akty kultu, a po prawie islamskim, która dotyka praktycznie każdego aspektu życia i społeczeństwa, dostarczając wskazówek dotyczących różnorodnych tematów z bankowości i dobrobytu, do walki iśrodowiska.
Cechy aplikacji Tapety:
- Działa offline - nie wymaga połączenia internetowego po pobraniu raz.
- App 2 obsługa kart SD.
- App Udostępnij na Facebook, Twitter, wysyłanie przez bluetooth, wysłać gmail, zapisać do Dropbox i więcej.
- Free i zawsze będzie

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token