Instant Heart Rate Monitor Pro

Instant Heart Rate Monitor Pro

Dodano: Ponad rok temu : 2019-09-17

5
18


Wykres w czasie rzeczywistym pokaże twoje bicie serca. Aplikacja słuzy do kontroli tętna, poręczna dla ćwiczących, trenerów, w klubach fitens,pielęgniarzy, sanitariuszy i wielu milionów uzytkowników takich jak TY.Aplikacja wykorzystuje do tego ta samą technike co medycyna.Kontroluj swoje zdrowie,powodzenia..Instant Heart Rate pozwala mierzyć tętno telefonem.
Instant Heart Rate jest najbardziej dokładną aplikacją mierzącą tętno bicia serca na każdy smartphone i nie wymaga żadnego zewnętrznego sprzętu.
Bardzo pomocne do mierzenia tętna podczas ćwiczeń.
Pobierz teraz i zacznij uprawiać sport..Instant Heart Rate to prosty program służy do sprawdzania naszego tętna przy pomocy androidowej kamery. Przykładamy palec na 10 sekund do obiektywu i na ekranie telefonu wyświetla się nasz puls.Brzmi dość magicznie, chociaż pomysł jest bardzo prosty. Przy dobrym świetle lub doświetleniu diodą LED nasze palce są na tyle przeźroczyste, że można dojrzeć delikatne zmiany koloru w trakcie uderzeń serca. Aplikacja wykorzystując to zjawisko oblicza aktualne tętno.


PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token