IMPOSSIBLE ROAD

IMPOSSIBLE ROAD

Dodano: Ponad pół roku temu : 2018-01-12

3
3

Android O/S 4.0+

Rozmiar pliku:  : 17Mb APK

Opis
Po zagraniu w Impossible Road - popularną kilka lat temu, iOS-ową zręcznościówkę - wielu graczy narzekało na wysoki poziom trudności. Twórca poszedł im na rękę i wydał parodię własnej gry.

Impossible Road było dziwną grą mobilną - drogą, ze straszliwie nieprzejrzystą stylistyką, mechanicznie uciążliwą, według wielu nieprzemyślaną i przesadnie trudną. Istniał ogrom graczy, którzy wciągnęli się i bili swoje wyniki godzinami, ale spora część nienawidziła Impossible Road. Nie wyrabiali na zakrętach, przy każdej próbie wypadali z drogi, klęli i... wysyłali twórcy, Jacque Rable'owi, maile pełne irytacji.

Tym razem Jacque wydał więc prostszą wersję. Zamiast znanych z oryginału, niebezpiecznych zawirowań mapy i wielkich przepaści, w Possible Road do czynienia mamy z prostą drogą. Swoją perfidną parodię twórca opisał w następujący sposób: "Possible Road to gra bez żadnego celu, funkcjonująca jakoś dzięki silnikowi Unity 3D i konsolowej jakości grafiki. Stukaj w którąś - którąkolwiek zechcesz - stronę ekranu, by poruszać sterowaną kulą i czekaj, aż nazbierają ci się przyznawane za nic punkty. Możesz też celowo przegrać, spadając z drogi - twój wybór".

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

 • 2014-05-03 22:41:58
  Autor:
  kamilolpl

  Fajna gra! Denerwuje bardziej niż flappy bird, ale też bardziej wciąga.

 • 2014-05-03 03:28:31
  Autor:
  panrafal

  Beznadzieja, gra dla cyborgów. Nie da się utrzymać na drodze dłużej niż kilka sekund bez długiego treningu, kolejny flappy bird dla nolajfów, którzy chcą sobie wpisać do cv "ukończyłem absurdalnie trudną grę, w którą nikomu normalnemu nie chciało się grać".

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token