I Dig It Remastered

I Dig It Remastered

Dodano: 2016-03-23 23:30 : 2016-03-23

2
2

Android O/S : 4.0.3 and up

Rozmiar pliku:93M APK

Opis
I Dig It Remastered to gra o prozaicznej fabule.

Za ostatnie pieniądze wirtualny  farmer przekształcił stary buldożer w maszynę kopiącą dziury w ziemi. W tym momencie pojawia się gracz, który  zasiada za sterami podziemnego kreta. W ciągu 4 godzin musi wykopać ponad 100 tys. dolarów. Tak prezentuje się główny tryb gry.

Spod ziemi wykopać można różne cuda: od starych metalowych puszek poprzez samorodki złota, kości dinozaurów, aż po drogocenne klejnoty. Nieważne zresztą jest to, co się wykopuje, i tak każdy przedmiot jest wart określoną sumę pieniędzy. Najtrudniejszym zadaniem jest omijanie skał, które można rozsadzać tylko za pomocą dynamitu. Naturalnie materiały wybuchowe trzeba wcześniej nabyć za pieniądze.Aby nie było za łatwo, kret z początku ma ograniczone możliwości. Jest bardzo wolny, dokopać może się tylko do wskazanej głębokości i na pokład zabiera niewielką część urobku. Co jakiś czas trzeba więc wracać na powierzchnię, sprzedawać wykopane rzeczy, uzupełniać paliwo oraz naprawiać wehikuł.

Maszynę można ulepszać, dokupując do niej lepszy świder, większy bak paliwa czy chociażby sprężarkę, która pozwala schodzić coraz głębiej. Tak przedstawia się gameplay. Kopiemy, wracamy na powierzchnię. Ulepszamy wehikuł i z powrotem pod ziemię. Zabawa w górnika bardzo wciąga.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token