Homerun Battle 2 3D

Homerun Battle 2 3D

Dodano: 2012-03-30 15:25 : 2012-03-30

3
5

Jednym z najpopularniejszych tytułów Com2uS była przerysowana i nastawiona na szaloną zabawę gra bejsbolowa Homerun Battle 3D. Po dwóch latach przyszła pora na sequel, czyli Homerun Battle 2, wydaną na razie jedynie na iOS. Tytuł można nabyć za niecałe 5 dolarów poprzez App Store. Data premiery w Android Market pozostaje nieznana, ale prawdopodobnie odpowiednia wersja pojawi się w ciągu najbliższych paru tygodni.

Sedno rozgrywki pozostało takie samo, wprowadzono jednak sporo interesujących urozmaiceń, między innymi szerokie możliwości dopasowywania wyglądu postaci do upodobań (w tym wybór stroju i kija) oraz zmiany umiejętności zawodników. Statystyki będą mieć zresztą kluczowy wpływ na przebieg akcji.

W grze przewidziano 6 trybów gry: dzielą się one na odmiany trybu wieloosobowego, treningu oraz wyzwania, takie jak zdobywanie rekordów i osiągnięć czy ekstremalne rzuty. Aspekt socjalny również nie został zaniedbany: zaimplementowano funkcję łatwego wyszukiwania i dodawania rywali, a dzięki Com2uS Hub gracze mają okazję lepiej się poznać. Czaty w trakcie rozgrywki dodatkowo podgrzewają atmosferę.

Na razie tytuł nie jest dostępny na Androida, zważywszy jednak, że jak dotąd wszystkie pozycje dewelopera, w tym poprzednia część, trafiały na obie platformy, można mieć nadzieję, że tak będzie również w tym przypadku. Firma informowała zresztą na oficjalnym Twitterze, że pracuje nad nowymi tytułami na Androida, a Homerun Battle 2 jest jedyną produkcją studia, która nie doczekała się jeszcze wersji na ten system.

Źródło: http://www.orange.pl/kid,4001344368,id,4001752506,title,Homerun-Battle-2-juz-na-iOS,article.html

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token