History Great Battles Medieva

History Great Battles Medieva

Dodano: 2011-04-23 19:08 : 2011-04-23

1
4

Znana wszystkim miłośnikom strategii History: Great Battles Medieval trafi na urządzenia z Androidem. Najważniejszy wymóg gry to jednak procesor Nvidia Tegra 2. Ta turowa strategia zaskarbiła sobie już serca wielu domorosłych generałów. Zapewne w przypadku urządzeń przenośnych najlepiej (i najwygodniej) będzie prezentować się na tabletach.

History: Great Battles to seria gier strategicznych sygnowanych logo History Channel. Wspomniana powyżej odsłona przenosi rozgrywkę w okres Wojny Stuletniej. Gracz otrzymuje możliwość wcielenia się w dowódcę wojsk angielskich bądź francuskich. Pod swoją pieczę otrzymuje do 20 zróżnicowanych oddziałów. Wszystkie są w pełni modyfikowalne pod kątem uzbrojenia, stylu walki czy opancerzenia. Wraz z kolejnymi zwycięstwami, każdy oddział rośnie w siłę i doświadczenie.

Kampania angielska przeznaczona jest dla nowicjuszy, tak by poznać sposób gry, zasady i strategie. Francuzi – jak to zwykle bywa – są bardziej wyrafinowani, a tym samym znacznie trudniejsi do opanowania. W grze przewijają się postaci historyczne: książę Walii Edward Woodstock zwany także Czarny Księciem, król Henryk V, Joanna d’Arc.

History: Great Battles Medieval oferuje trzy typy rozgrywki: kampania, multiplayer oraz skimrish (pojedyncza potyczka). Ta ostatnia jest szczególnie przydatna w opanowywaniu tajników gry i sposobów zwycięstwa.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token