Hess Racer v1.0

Dodano: 2011-12-15 12:42 : 2011-12-15

2
7

Kto choć raz miał nieprzyjemność korzystać z usług Przewozów Regionalnych i jechać ich brudnymi i pachnącymi starymi skarpetkami pociągami, wie jak wolno płynie czas w najpopularniejszym w Polsce środku transportu zbiorowego. Jeśli już zdarzy się, że o dziwo czas będzie wydawał się przyspieszać, nasz skład z pewnością będzie musiał zatrzymać się w szczerym polu by przepuścić inny pociąg, lub zaliczymy długi postój na stacji, czego nie będzie potrafił wytłumaczyć żaden kanar. Dziś prezentujemy grę, w której zatracicie poczucie rzeczywistego czasu, a więc nadaje się w sam raz na podróże kolejowe, autobusowe, czy na przerwę między matematyką i fizyką.

Gra Hess Racer to tytuł powiązany z korporacją Hess, która jest nowojorskim wydobywcą ropy i gazu i producentem paliwa. Jako, że na programowaniu się tam nie znają, zadanie powierzyli firmie Sticky Studios i muszę przyznać, że albo w owej firmie pracują zdolni ludzie, albo Hess Corporation głęboko sięgnęło do kieszeni. W wyniku współpracy powstała naprawdę fajna gra, w której poruszamy się pojazdami używanymi przez Hess – półciężarowym samochodem specjalnym i ultraszybkim autem sportowym. Jadąc po generowanej w locie (!) autostradzie unikamy ulicznego ruchu, nie możemy też zapomnieć o tankowaniu (oczywiście na stacjach Hess). Zbieramy bonusy, za które będziemy mogli odblokować ekskluzywne karty do gry na Facebooku. O ile taka propozycja Polskich graczy pewnie nie zainteresuje, o tyle warto wspomnieć o ładnej, trójwymiarowej grafice i możliwości przełączania widoku z „lotu ptaka” na obraz z wnętrza pojazdu.

Dech w piersiach troszkę zapierają widoki hałaśliwego miasta, gór, w których odbywają się nasze przejazdy, a także drogi międzystanowej, po której także będziemy się poruszali. Jeśli sprzedawca paliwa, Hess, nie zaszedł Wam za skórę jak rodzime konsorcja sprzedające paliwo po 5,50zł, śmiało pobierzcie Hess Racer :-)

Źródło: Droidek

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token