Hardwood BackGammon v1.0 dla wszystkich urządzeń

Hardwood BackGammon v1.0 dla wszystkich urządzeń

Dodano: 2011-07-30 10:56 : 2011-07-30

2
3

Każdy z dwóch użytkowników dysponuje piętnastoma pionkami w różnych kolorach. Na planszy należy przesuwać się zgodnie z liczbą wyrzuconych oczek. Obszar gry składa się z dwudziestu czterech trójkątnych pól. Celem zabawy jest jak najszybszy powrót operowanymi pionkami do "domu". Pamiętać należy, aby każdą okazję wykorzystać na zbicie oponenta, przy jednoczesnym unikaniu jego ataków. Wymusza to na nim cofnięcie się do linii startu.

Developerzy zaoferowali kilka opcji, gwarantujących doskonałą rozrywkę. Użytkownik sprawdza swoje umiejętności w starciu ze Sztuczną Inteligencją lub żywym przeciwnikiem na jednej konsoli. Przygotowano także sposobność rozgrywki online. Tryb ten pozwala zawodnikom na przesyłanie emotikon, wyrażających aktualny nastrój konkurentów.

Producenci zaimplementowali szereg opcji dodatkowo uatrakcyjniających niniejszą pozycję. Dowolnie zmienia się wirtualne środowiska (tła i tematy muzyczne), towarzyszące zabawie. Co więcej wpłynąć można na kolor pionków, kostki i planszy.

Wersja uwolniona od Tegry:)

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token