Handcent SMS v3.2.9

Dodano: 2010-12-27 16:42 : 2010-12-27

5
31

Handcent SMS to aplikacja do zarządzania SMSami na Androidzie. Działa idealnie, wysyła i odbiera wiadomości, można ją bardzo spersonalizować, zmieniać style, czcionki, do tego ma parę udogodnień, których na próżno szukać w standardowe j aplikacji.

Program oferuje ciekawe nowinki jeśli chodzi o wiadomości. Przy odbieraniu nowego SMSa, pojawia się powiadomienie na ekranie z treścią wiadomości, oraz okienko do szybkiego odpowiedzenia, dodatkowo świeci się dioda, abyśmy nie przegapili, że coś na nas czeka.

Jeśli lubicie tworzyć wiadomości, które są dłuższe niż trzy wiadomości – program pomoże wam zaoszczędzić grosza. Wiadomości z sporą ilością znaków konwertowane są automatycznie (z możliwością wyłączenia) na MMS, aby zmniejszyć koszt wiadomości. Jest to o tyle wygodne, że nie jesteś pytany, czy chcesz dokonać zamiany SMS na MMS, jest to robione w momencie wysłania wiadomości całkiem automatycznie. Jeśli lubisz się także podpisywać na końcu wiadomości – możesz zdefiniować automatyczną sygnaturę do wiadomości, zostanie ona również dodana w momencie wysyłania SMSa.

„Nowością” jest fakt, że można wysłać SMSa do wielu osób, co jest niemożliwe w przypadku korzystania ze standardowej aplikacji. Dodatkowo jeśli coś nam nie pasuje, możemy to zmienić w dość zaawansowanym oknie opcji.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token