Guitar Pro

Guitar Pro

Dodano: 2015-03-17 22:14 : 2015-03-17

7
33

Android O/S : 2.2+

Rozmiar pliku:14Mb APK

Opis:
Guitar Pro to łatwe w obsłudze oprogramowanie przeznaczone dla mniej zaawansowanych i początkujących gitarzystów. Za pomocą niego nauczymy się wielu różnych utworów przy użyciu specjalnego edytora tabulatur


Program oferuje wszystkie możliwości, jakie potrzebuje każdy początkujący gitarzysta. Mimo prostego i przyjaznego interfejsu użytkownika, umożliwia też modyfikowanie, zapisywanie i odtwarzanie własnych nagrań, a także doskonale nadaje się do nauki i poprawy techniki gry na gitarze. Aplikacja oferuje też dostęp do biblioteki mySongBook, w której znajdziemy partytury muzyczne napisane przez profesjonalnych artystów i muzyków.


Oprócz tego Guitar Pro posiada wbudowany moduł Fretlight, przeznaczony głównie dla początkujących gitarzystów, którzy zamierzają się szybko nauczyć swoich ulubionych utworów muzycznych. Jednym z najważniejszych elementów programu jest edycja i możliwość kreowania własnych tabulatur gitarowych. W tym celu nanosimy odpowiednie nuty na wyświetlony tabulator lub zarządzamy specjalnymi miejscami na gryfie gitary.


Guitar Pro umożliwia również importowanie i eksportowanie utworzonych nagrań do formatu MIDI, a także do innych obsługiwanych przez urządzenia przenośne typu iPhone czy iPad. Wyposażono go też w narzędzia do edytowania akordów, strojenia gitary oraz do przeprowadzenia analizy skali. Program korzysta z nowoczesnej technologii RSE (Silnik Realistycznego Dźwięku), która poprawia jakość brzmienia wydobywanego z instrumentów.


Jeśli lubisz tworzyć muzykę, w dodatku gitarową jest to świetna aplikacja dla Ciebie. Działa jak typowy program do tworzenia muzyki, składamy kawałki w całość.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

 • 2014-06-23 21:14:14
  Autor:
  tuomi

  Guitar Pro służy zarówno do otwierania tabulatur gitarowych, nut perkusyjnych i standardowych (np. na pianino), a także do i do pisania muzyki w trybie "dźwięk po dźwięku". Używam GTP w wersji na komputer i właściwie tylko ona, spośród wielu spełnia moje muzyczne wymagania. Cieszę się, że ta aplikacja jest też na androida, a w szczególności, że jest na Waszej stronie za darmo (w AM* kosztuje 25 zł). Mam nadzieję, że pójdzie ma moim smartfonie.

  *AM - Android Market.

 • 2014-03-20 00:23:25
  Autor:
  kunk_fuj_panda

  Opis został poprawiony

 • 2012-12-05 19:13:12
  Autor:
  rudller

  Nie jest to do odtwarzania, również można tworzyć własne taby...

 • 2012-10-21 22:46:26
  Autor:
  Emilb00

  Guitar pro to nie program do tworzenia muzyki, a program do odtwarzanie tabulatury, tzw tab'ów. Przydatny program do nauki grania znanych utworów, taby można pobrać ze strony 911tabs.com lub http://www.ultimate-guitar.com/. Zmieńcie to gdyż jest to haniebne zaniedbanie i wprowadza w błąd osoby, które są nie obeznane w temacie.

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token