GPP Remote Viewer

GPP Remote Viewer

Dodano: 2017-04-12 18:28 : 2017-04-12

5
17

Wymagania: Android O/S : 2.1+

Rozmiar pliku: 700Kb APK

Opis:
Uwaga. Zalecana jest aktualizacja programu na komputerze!Program jest przeznaczony dla zdalnego dostępu do komputera. Gdziekolwiek jesteś, twoje pliki są zawsze z tobą .Program automatycznie znajdzie komputer i wybiera najlepszy sposób aby się z nim połączyć. Możesz kopiować, usuwać, wgrywać i pobierać pliki i instalować aplikacje Android z komputera za pomocą jednego kliknięcia. Możesz oglądać ekran na komputerze, wysyłać wiadomości i inne ...

Idealne dla ,rodziców monitorujących sposób wykorzystanie komputera przez swoje dzieci , pracodawców i innych. Program jest bardzo łatwy w konfiguracji. Funkcja podglądu obrazu na żywo z kamery komputera wyróżnia ją i czyni szczególnie przydatną Kluczowe cechy: |

Webcam Live View Zdalna kontrola na żywo Podgląd pulpitu Edycja pulpitu
Zdalny menadżer plików
Zdalne sterowanie procesami Wysyłanie i odbieranie wiadomości
Zarządzanie zasilaniem
Zdalna instalacja aplikacji Android z komputera jednym kliknięciem.
Sterowania WMP I inne ..
Obsługuje: EDGE, 4G, 3G, Wi-Fi
Jak to działa: GPP Remote Control to zestaw dwóch aplikacji. Jeden instalujemy na telefonie , drugi na komputerze. (swoim, dziewczyny ,dziecka ,biurowym na każdym z wymienionych )

Wymagania:
GPP Remote wymaga Microsoft. NET 2.0 lub nowsze.

Krok 1. Zainstaluj oprogramowanie na komputerze i tel.
Krok 2. Uruchom program na kompie Po uruchomieniu programu, program poprosi o wpisanie loginu i hasła. Jeśli chcesz podłączyć do komputera poza siecią macierzystą Wi-Fi, wystarczy wpisać swój login i hasło, np. "MyHomePC".

Jeśli chcesz podłączyć do komputera za pomocą 3G, GPRS, musisz się zarejestrować na serwerze. Aby to zrobić, kliknij na odpowiedni przycisk. Restart kompa. Krok 3. Uruchom aplikację na telefonie. W menu aplikacji wybierz "Add Host". Przepisujemy login i hasło podany na kompie , następnie kliknij "Dodaj" Klikamy na powstałą ikonę i wybieramy ''usługi''.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token