Good Robot Bad Robot V1.0.3

Good Robot Bad Robot V1.0.3

Dodano: 2011-12-28 11:51 : 2011-12-28

1
0

Do oferty Android Market trafiła zręcznościówka o tytule Good Robot Bad Robot. Produkcja studia Sun Dried Games została wydana za darmo. Jeśli macie wolną chwilę, możecie ją przetestować bez przeszkód (o ile posiadacie smartfona z systemem Android w wersji co najmniej 2.2).

Gra opowiada historię Benny'ego, małego robota, pracującego w warsztacie i naprawiającego uszkodzonych pobratymców. Pewnej nocy wszyscy jego przyjaciele podłączyli się do sieci i zostali zainfekowani wyjątkowo niszczycielskim wirusem. Powoduje on, że każdy dobry robot zamienia się w złego i niszczy otaczający go świat. Benny postanawia "naprawić" przyjaciół i przywrócić spokój.

Good Robot Bad Robot to tytuł, w który mogą grać bez przeszkód wszyscy członkowie rodziny, w tym najmłodsze dzieci. Nie znajdziecie tu bowiem wulgaryzmów oraz przemocy, a zadanie postawione przed Bennym polega na czynieniu dobra. Warto dodać, że mamy tu do czynienia z historią podzieloną na rozdziały - w podstawowej wersji gry dostępny jest tylko pierwszy z nich (oferuje 15 poziomów). Pozostałe będą wydawane w formie aktualizacji w regularnych odstępach czasu.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token