Goblin Tower Defense

Dodano: 2011-12-18 14:19 : 2011-12-18

2
4

Tym razem na tapetę bierzemy produkcję dla miłośników nie tylko tower defense, ale i ogólnie fantastyki i magii. Całkiem niedawno pisaliśmy o Empire Defense II, która łączyła elementy strategii i RPG. Teraz przyszła pora na bardziej klasycznego przedstawiciela strategii, który mimo głównego wątku polegającego na ochronie dróżek, polega również na budowaniu i rozwijaniu budynków do odkrywania umiejętności, handlowania itd. Przed Wami Goblin Tower Defense!

Jak w tytule możecie zauważyć, gra toczy się online, możemy konkurować więc z naszymi znajomymi, wymieniać się przedmiotami i zawierać sojusze. Dostępne są dwa tryby rozgrywki – kampania i przetrwanie. W pierwszym wypadku jako wojownik mamy za zadanie chronić ludzi przed atakami przeciwnika. Aby ulepszyć atak i obronę wież, możesz wykorzystać zebrane klejnoty i skarby, które mogą posłużyć też do rozwinięcia umiejętności postaci.
W przypadku trybu przetrwania walka odbywa się na 4 mapach, na których nieustannie pojawiają się przeciwnicy. Zabawa kończy się wraz z naszą porażką- możemy jednak ustanawiać nowe rekordy przetrwania. I tu niespodzianka- producent dla 25 najlepszych graczy na każdej z map co wtorek funduje upominek :) Co to za nagroda niestety nie wiem (może to i lepiej, bo będzie niespodzianka^^)

Zalecane wymagania sprzętowe:
Procesor: 1GHz
RAM: 512MB
Rozdzielczość: 480×800 lub wyżej

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token