Goat Simulator MMO Simulator

Goat Simulator MMO Simulator

Dodano: 2017-05-26 19:48 : 2017-05-26

7
31

Android O/S : 4.0.3+

Rozmair pliku:400M (APK+OBB)

Opis:
Użytkownicy po raz kolejny mogą wcielić się w kozę, ale nie tylko – oprócz niej do dyspozycji graczy oddano jeszcze cztery inne klasy postaci.Akcja gry osadzona jest w świecie fantasy. Zamieszkują go różne rasy, w tym między innymi elfy i krasnoludy. Mało tego – w czasie zabawy spotkać można na przykład czarodzieja zwanego… Dumbledorem Szarym.Do tego wszystkiego dochodzi wiele zróżnicowanych i mocno nietypowych zadań do wykonania. Ich realizowanie pozwala rozwijać prowadzonego bohatera – w sumie do zdobycia jest 101 poziomów doświadczenia.


 

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

 • 2016-03-18 16:15:27
  Autor:
  emila123q

  @s0sik:

  Nie można od razu odpalać pliku APK, bo najpierw trzeba skopiować i przenieść ten drugi plik OBB do pamięci zewnętrzenej tele. Android/Obb? Jeśli tak nie zrobiłeś to gra nie będzie Ci działała. Plik obb wypakuwujesz za pomocą Zarchiver. Apka jest za darmo w sklepie play. Nie które gry mają oba pliki razem i w tym przypadku też trzeba je wypakować i po rozpakowaniu powinny być te dwa pliki (apk i obb). A nie kiedy trzeba osobno instalować i to trochę nie jest wygodne niz instalacja dwóch araz plików. Pisz do mnie w razie jakiś problemów. :)

 • 2016-02-23 23:44:43
  Autor:
  emila123q

  Super gierka i do tego za darmo, bo w sklepie google play trzeba zapłacić za grę. Mi ta gra działa. Fajne jest to w tej grze, że można lewelować swoją kozę. Świat jest wiekszy niż w dwóch pierwszych tytułach gry (Goat simulator, GoatZ). W ktorych nie mieliśmy możliwości grania w trybie multiplayer. Jak poprawnie zainstalować grę i rozpakować: 1. Po pobraniu gry rozpakować w aplikacji dostępnej za darmo w sklepie google play (ZArchiver). 2. Po rozpakowaniu gry powinniśmy mieć taki plik: Goat MMO v1.0.4 lub w przypadku pierwszego pliku do pobrania to młodszą wersje gry, klikamy w to i kopiujemy plik: com.coffeestainstudios.goatsimulator.mmo do forderu Android/obb. Teraz będzie już gra działała w 100%. Gdybyś tego pliku nie skopiował/ała to jak w moim przypadku miałam komunikat, że gra została zatrzymana. A tak to się odpali bez problemu. Myślę, że pomogłam w razie jakiś problemów chętnie pomogę w zainstalowaniu gry. Podam link filmiku na yt. w ktorym jest to wszystko pokazane co i jak trzeba zrobić co ja napisalam, nie nagralam tego filmiku. Link: https://youtu.be/fXDpVflSB4U ;)

 • 2015-11-01 23:03:33
  Autor:
  s0sik

  Wyskakuje "Nieznany błąd z usługą Google Play " cos źle zrobiłem ?

 • 2015-09-05 18:37:54
  Autor:
  dyziozyziolol

  Nie polecam słabe i dużo butów przez które nie można grać

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token