Gangstar: Miami Vindication

Dodano: 2011-02-18 13:57 : 2011-02-18

2
2

Pierwsza odsłona serii Gangstar nie była może grą wybitną, lecz z pewnością udaną. Nie da się jednak ukryć, że przyciągała głównie systemem - w pełni trójwymiarową odpowiedzią na serię GTA, przygotowaną specjalnie dla zabawek z systemem Android. Od kolejnej odsłony gracze będą wymagali jednak znacznie więcej. Czy \"Miami Vindication\" stanęło na wysokości zadania? Przekonajmy się.

Tym razem akcja dzieje się po drugiej stronie Stanów Zjednoczonych, w gorącym Miami. Wcielamy się w młodego-gniewnego, który odwiedził Florydę w poszukiwani brata. Zanim jednak w ogóle dowie się, czy brat żyje, co się stało, spotka całkiem sporą liczbę postaci z gangsterskiego półświatka, a ich zaufanie zdobywać będzie popisując się umiejętnościami kierowcy, pilota i silnorękiego. Każdy, kto w tym momencie stwierdzi, że historia jest naiwna - ma rację. Niestety opowieść wciągnie nieliczny odsetek graczy, mnie osobiście po paru godzinach zabawy już nie obchodziło, dlaczego muszę zlikwidować tego czy tamtego - taka nuda i brak polotu.

Szkoda, bowiem nie da się ukryć, iż w tego typu grze fabuła powinna być z tych ciekawych, powinna uzupełniać sporą dawkę akcji, jaka na nas czeka w ponad siedemdziesięciu misjach do wykonania. Składają się na nie zadania, układające się w logiczną całość: aby podłożyć gdzieś ładunek wybuchowy wpierw należy się w określone miejsce dostać. Kradniemy wóz, organizujemy broń, czasem odbywamy jakiś dodatkowy dialog... Misje nie zmieniły się mocno od pierwszej części, w ogromnej mierze opierają się na prowadzeniu przeróżnych pojazdów, rzadziej na walce wręcz lub przy pomocy broni. Czasem trafi się też rodzynek w stylu stealth, gdzie należy np. wspiąć się na dach i zrobić zdjęcia policjantowi dobijającego targu z handlarzami narkotyków.

PeIen dostęp tylko dla poIskojęzycznych przegIądarek.

Zobacz również

Napisz posta

*

*

Kliknij aby wylosowac nowy token